73790 - Kirli Küçük Yalanlar - John Macken

.Meridyen Yayınları
· Basım Tarihi : 07 - 2010
· ISBN : 9789750818257
· Sayfa Sayısı : 484
· Çevirmen : Özlem Yüksel
· Etiket Fiyatı : 18.00 TL

- Kitap Hakkında -

Reubenvirgul - Kirli Küçük Yalanlar - John Macken bütün ekibi yok olmadan önce katili bulmak zorundadırvirgul - Kirli Küçük Yalanlar - John Macken ama sorular çoğaldıkça yanıtlar da karmaşıklaşır.

Reuben Maitlandvirgul - Kirli Küçük Yalanlar - John Macken ingiltere'nin sadece üst düzey vakalar üzerinde çalişanvirgul - Kirli Küçük Yalanlar - John Macken ülkenin en korkunç suçlularının izini sürenvirgul - Kirli Küçük Yalanlar - John Macken en seçkin suç birimini yönetmektedir. Genetik Suçlar birimi ihtilaflı yöntemleriylevirgul - Kirli Küçük Yalanlar - John Macken amansızvirgul - Kirli Küçük Yalanlar - John Macken etkin biçimdevirgul - Kirli Küçük Yalanlar - John Macken en ileri teknolojiyi kullanarak her zaman kendine düşman yaratmıştır. şimdi kendileri de tehlikeye düşmüştü.Bir katil kendi tekniklerini onlara karşı kullanmaktadır. Avcılar birer ava dönüşmüştür.

Reubenvirgul - Kirli Küçük Yalanlar - John Macken bütün ekibi yok olmadan önce katili bulmak zorundadırvirgul - Kirli Küçük Yalanlar - John Macken ama sorular çoğaldıkça yanıtlar da karmaşıklaşır. Vaka aydınlandıkça özel hayatı da yıkıma uğrar. Sadece çalışma arkadaşlarını kurtarmak için değil kendi mesleki ve kişisel kurtuluşu için de savaşır.

Yaptığı tercihler geleceğini belirleyecektir. Yanlış tercih yaparsa kendini yasaların dışındavirgul - Kirli Küçük Yalanlar - John Macken durdurulamayan bir katilin merhametine kalmış halde yapayalnız bulacaktır...