7b223037775b02f43b5455bcd8f5ac2e - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz
"Beş yaş insanın en olgun çağıdır; sonra çürüme başlar.

Ben Alper Kamuvirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz birkaç ay önce beş yaşına bastım. Doğum günüm yaklaşırken vaktimin büyük kısmını pencerenin önündevirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz dışardaki insanları izleyerek geçiriyordum. Hızlanarakvirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz yavaşlayarakvirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz türlü sesler çıkararak ve bir yerlere bakarak yaşayıp gidiyorlardı. Bir gün onlardan biri haline geleceğimi düşünmek beni hasta ediyordu. Ne yazık ki bundan kaçış yoktu. Zaman acımasızdı ve ben hızla yaşlanıyordum.
Hayatımdaki tek iyi şey artık anaokuluna gitmek zorunda olmayışımdı. Zarardan kâr. Uzun süre annem ile babama anaokulunun bana göre bir yer olmadığını anlatmaya çalışmıştım aslında. Bütün rasyonel dayanaklarıyla. Hiçbir işe yaramamıştı maalesef. İlla ki uykumda kan ter içinde tepinmekvirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz servis minübüsü kapıya geldiğinde küçük çaplı bir sinir krizi geçirmek gibi yöntemlere başvurmam gerekecekti derdimi anlamaları için. Kepazelik. İnsanı kendinden utandırıyorlardı."
Alper Canıgüzvirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz Tatlı Rüyalar'dan bilinen sürükleyici diliylevirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz 5 yaşındaki bir çocuğun içine düştüğü bir hikayeyi anlatıyor. Yaşının avantajıyla her yere girip çıkanvirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz hem filozofvirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz hem fırlama bir oğlan... Hikayeyi ve "karakteri" çevreleyen semt hayatı ve mahalle atmosferi devirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz bizzat karakter kazanıyorvirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz anlatıda...
Polisiyevirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz fantastik ve mizahi edebiyatın tadlarını ustaca kaynaştıranvirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz olağanüstü özgünvirgul - Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz çok iddialı bir kitap.