74395 - Bir Aşk Rüyası - Arielle Ford

. Neden Kİtap
· Basım Tarihi : 08 - 2010
· ISBN : 9789752543454
· Sayfa Sayısı : 238
· Etiket Fiyatı : 15.00 TL

- Kitap Hakkında -

Benim için doğru olanvirgul - Bir Aşk Rüyası - Arielle Ford beni mutlu ve tatmin edecek aşkı diledim. Dilekte bulunurken dikkatli olmayı çabuk öğrenirsiniz çünkü size geri dönerler. Evrene sizin için en iyi olanı getireceği konusunda güvenmeyi öğrenirsiniz ve ben ne zaman bir büyü yapsamvirgul - Bir Aşk Rüyası - Arielle Ford bunu dilerim.

Tanrıça'dan onu fark edebilmem için bana bir işaret göndermesini istedim. Daha sonra bir aşk büyüsünü gerçekten işler hale getiren büyülü iksiri ekledimvirgul - Bir Aşk Rüyası - Arielle Ford benim için anlamı olan erkeği düşündüm. Benim yalnızlığım ya da ihtiyaçlarımı değilvirgul - Bir Aşk Rüyası - Arielle Ford onunkileri düşündüm. Ona bir aşk mesajı gönderdim ve birbirimize kavuşabileceğimizin güvencesini verdim. Tanrıçalar'a şükranlarımı sundum ve çemberimi kapattım.

Aylar geçtivirgul - Bir Aşk Rüyası - Arielle Ford kimse ortaya çıkmadı. Fakat umudumu kesmedim. Doğru kişiye yer açmak için başkaları ile çıkmaya son verdim. Ve işime odaklanmış olmama rağmenvirgul - Bir Aşk Rüyası - Arielle Ford halen merak ediyordum; O nerede?