kepsilon28932 - Kara Prens -Christine Feehan

Yazar: Christine Feehan
Yayın Evi: Epsilon Yayınları
Yayın Tarihi: 2010
Sayfa: 376


Karanlığın efendisivirgul - Kara Prens -Christine Feehan aşkın ve tutkunun peşinde ışığa meydan okuyor.
Epsilon Yayınevi 1999 yılından bu yanavirgul - Kara Prens -Christine Feehan otuzdan fazla kitabıyla pek çok dile çevrilenvirgul - Kara Prens -Christine Feehan çok sayıda ödül alan yazar Feehan''ı okurlarıyla tanıştırıyor.
11 çocuğu ve 5 köpeğiyle yazmaya devam eden Christine Feehan''ın geniş hayran kitlesi Türk okurlarıyla çoğalacak!
Bayan Feehan ölümsüz bir aşk hikâyesine bambaşka bir bakış açısı sunuyor.
Romantic Times
Eğer iyi bir vampir hikâyesinden hoşlanıyorsanız sakın kaçırmayın!
Romance Journal

O gece kadınavirgul - Kara Prens -Christine Feehan güçlü ve keskin yüz hatlarına sahip bir avcı olarak yaklaştı. Baştan çıkarma yoğun ve kaçınılmazdı; genç kadın onun ruhuna tesir ediyordu. Onun ihtiyaçlarına. Onun karanlığına. Onun dipsiz yalnızlığına. Genç kadının hisleri uyandıvirgul - Kara Prens -Christine Feehan adamın tehlikeli gücünden sakınmaya çalıştı. Adam onun alev alev yanmasına neden olmuştu. Üstelik bunu sadece zihniyle dokunarak yapmıştı.

Adama şafak vakti gittivirgul - Kara Prens -Christine Feehan onun en kasvetli zamanında. Adamın içindeki canavar kükrüyorvirgul - Kara Prens -Christine Feehan onu tüketmekle tehdit ediyordu; en sonundavirgul - Kara Prens -Christine Feehan yüzyılların çağrısı o gece cevabını buldu. Kadın ona cevap verdivirgul - Kara Prens -Christine Feehan karanlığına ışık oldu. Güzel bir melek. Onun tutkusuvirgul - Kara Prens -Christine Feehan cesareti ve masumiyeti adamın içinde uzun süredir uyuyan şefkati uyandırdı. Ona sahip olması gerektiğini biliyorduvirgul - Kara Prens -Christine Feehan onun ruhundaki karanlığı çekip alacak ve onun yabani yanını evcilleştirecek tek kişi oydu. Birbirlerinden ayrıyken eksikvirgul - Kara Prens -Christine Feehan çaresizlerdi. Bedensel ve ruhsal olarak birbirlerine kenetlenmişlerdi; birbirlerini iyileştirebiliyor ve sonsuz gecelerini aşkla doldurabiliyorlardı.