Git artık uzaklara… İstenmiyorsun buralarda. Sakın arkana bile bakma gitme diyen biri yok artık. Arkandan el sallayan yada geri dönüşünü bekleyen bir yok. Git artık nereye gidersen kime gidersen git. İstersen ağlayabilirsin gözlerinden öpen yok artık göz yaşların yanaklarında kuruyacak. Sarılan olmayacak sıcak ve içten üzüldüğün anlarda acını paylaşan biri olmayacak. Yalan ol artık yalanlarla yaşa aldanışlarla terk edilişlerle hiçe sayılışlarla yaşa. Sevgiyi aramaya git ellere mutluluğu bulmaya çalış. Umutsuzca dolaş kapı kapı yürek yürek ara sevgiyi. Bir dilenci gibi ilgi dilen şefkat dilen ellerden kendini zorla sevdirmeye çalış. Beni sevmiyormusun diye sorarak küçült yüreğini iyice.

Kendi yüzünü saklayıp şirinlik maskeni tak olmadığın gibi iyi görün içindeki yaralarını sakla saklaki kabul edilesin saklaki belki sevilirsin. Mutlu edilmek için bekle günlerce alış artık hep ikinci planda olmaya. Önemli olmamaya alış. Artık her şey değilsin hiçbir şey olmamaya alış. Unut artık kırmızı güllerin anlamalarını adına yazılan kitabı unut. Tatlı sürprizleri romantik dakikaları güzel hediyeleri unut. Artık basit bir insansın artık sadece cismin var unutuldu ismin.

Unutuldu sahte güzelliğin sadece bir bedensin artık unutuldu bir zamanlar iyi bilinen yüreğin. Git şimdi kime gidersen nereye gidersen git. Yalan dünyanda yalanlarınla mutlu ol yalancıktan. Yine kendini kandır bir yerlerde. Sakın teselli arama ellerde unutma kimse sarmaz başkasının yarasını elleriyle. Artık kanayan bir yaran var içerinde kimsenin saramayacağı bir yara kimsenin hatta senin bile neden açıldığını anlayamayacağın bir yara. Artık kim dokunursa sana için sızlayacak eski dokunuşlar gelecek bazen aklına. Yaşanılanlar geçecek bir bir gözlerinin önünden yüreğinde acı hissedeceksin sebebini bileceksin ama bilmezden geleceksin.

Alışık olduğun gibi yaşamaya devam edeceksin. Her şey aynı sanacaksın ama bir de bakacaksın ki hiçbir şey aynı olmayacak. Kendini yitirdiğin yüreklerde yitirdiğin sevgiyi ilgiyi arayacaksın. Eskisi gibi mutlu edilmeyi sevilmeyi isteyeceksin. Ağlayacak bir omuz sarılacak bir beden arayacaksın bulacaksın ama buldukların senin gibi sahte ve gidici olacak. Koşulsuz ve sonsuz sevgiyi bir zamanlar ellerinle fırlattığın gelecek aklına arayıp bulmak isteyeceksin ama bıraktığın yerde bulamayacaksın senelerce arasanda bilmeyeceksin artık yerini.
Sevgiye hasret kalacaksın bir gün işte o zaman anlayacaksın;
BİR ZAMANLAR HERŞEY ŞİMDİ İSE HİÇ BİR ŞEY OLDUĞUNU..