Cevap: Çünkü erkeklervirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? her kadının seveceğini iyi bilirler.

Yani sevginin yokluğunu çekmezler. Erkekvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? hiç büyümeyen bir çocuk gibidir ama herkesin kendisini adam gibi görmesini ister. Bütün kadınlarvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? sınıfvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? renk ve kategori ayırımı göz etmeksizin ilgi alanına girer.
Önünde yemek dururkenvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? baskasının tabağına bakan biri gibidir yani. Annesi onu o kadar şımartmışvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? “aslan oğlum kaplan oğlum” diye pohpohlanmaya alıştırmış kivirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? sevgililerinden bu ilgiyi göremeyince aslında kağıttan aslan olduğunu anlar ve dünyası başına yıkılır.
Bir kadına “seni seviyorum” demekvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? onun için ” artık baska kadına bakmayacağım” anlamına gelir ve bu sözü söylemekte zorlanır.
Son derece duygusalken mantıklı olabilenvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? şefkatlivirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? saf yüreğini acımasızlıkla ve asilikle örtenvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? güçlü bir bedene ama güçsüz bir iradeye sahipvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? hayata vurdumduymaz yaklaşıp onu fazlasıyla ciddiye alanvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? doğallıktan hoşlanıp doğal görünmeyi çaresizlik sayar erkekler. Dil dağarcıkları kadınlar kadar zengin değildir. Yani dilin inceliklerinivirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? kıvrımlarınıvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? farklı anlamlara gelebilen cümleleri fazla bilmezler. Hayır hayırvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? belki belkivirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? evet evet anlamına gelir onlar için. Kadınların sadece bir hayırında bile bin anlam gizlidir oysa. Erkekler kendileri için değil baskaları için ağlarlar. Bu nedenle ağlayan her kadının karşısında yelkenleri suya indirirler. Erkeklervirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? erkekliği her türlü kuvvet gösterisi ve para olarak algılarlar. Bundan dolayı da kadınların kendisine saygı ve minnet duyacaklarını sanırlar. İçkiliyken söylediklerini ayık kafayla hatırlamazlıktan gelirler. Sık arandıklarında kaçarlarvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? ilgisiz bırakıldıklarında ise şikayet ederler. Yüzlerinde genellikle o anki ruh hallerine uymayan maskelerle dolaşırlar. Örneğin derin düşüncelere dalmış görünen bir erkek aslında o anvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? tuttuğu takımın hafta sonundaki maçını nasıl izleyeceğini düşünüyordur. Erkekleri anlamak kolaydır aslında. Çünkü erkekler karmaşık değil basitvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? çözümlenebilirvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? gaza getirilebilirvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? motive edilebilir varlıklardır. Erkeklerin kadınları tanıyamamasıvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? iste bu basitlikten kaynaklanır. Kadınların daha zeki olduğunu bilirler ve çözemedikleri bu bilmece için kendilerine değilvirgul - Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler? bilmeceye kusur bulurlar.

alıntı...