Kadınların deliliklerini anlamak ilk bakışta kolay olmayabilir. İşte size ipuçları... Okuyunca kız arkadaşınız çatlak mı değil mi daha iyi farkedeceksiniz.

VÜCUT ÖLÇÜLERİ TAKINTISI
Kız arkadaşınız devamlı iğrenç göründüğünden söz eder. Halbuki size göre gayet iyidir. Bunun sonu evi terketmeyi reddetmesine dek varabilir. Zira takıntısı o kadar güçlüdür ki, onu görenlerin sirke katılmayı tavsiye edecekleri korkusuna kapılmıştır.

KRONİK DEPRESYON
Derin iç çekmelerle başlar. Gelecekle ilgili her türlü planınıza "ne gerek var ki sanki" diye cevap verir. Bu sürecin sonu intiharla bitebilir.

HAD SAFHADA KİŞİLİK BOZUKLUĞU
Devamlı üzerine atlayıp onu sevdiğinizi söylemenizi istemekle birlikte dışarıya çıktığınızda yabancılarla flört etmekten geri kalmaz. Telefon kuyruğunda beklerken arkadaki adama kartını verir. Bu işin sonu herhangi bir şeye -madde, alkol, seks, alışveriş vBulletin.- bağımlılığa kadar varabilir. Böyle bir hasta sevgilisi olduğu halde bir gecede üç kişiyle birlikte olabilir.

TAKINTILI DAVRANIŞ BİÇİMİ
Evden çıktıktan sonra tekrar dönüp ütüyü fişten çekip çekmediğine en az 10 kere bakar. Ellerini kaynar suyun altında en az 100 kere yıkar. Ayakkabıyla içeri giremezsiniz hatta koltuklarında oturmanızsınız.