dekorasyon tavsiye - Renkleri belli edin
Renkleri belli edin.

Şık görünümlü, Fakat çağdaş ve gelenekselin oluşumu olan bir dekorasyonu seçin. Kırmızı ve mavi kilit renk tonları evinizin havasını değiştirir, fakat bunu düzenleyecek ve konfor katacak modernizmde aklınızda bulundurmanız lazım. Evinizin dekorasyonunun ilerde farklı posizyonlara çevirebilecek halde olmasına özen gösterin.
Deneyin, ayarını bulun

Kendinizi tek bir stile odaklamayın, Bir tarzı evinizde ön plana getirmeyin. Odanıza yapacağınız ufak farklılıkları her daim yerinde olduğunu, Fakat fazlasının zararlı olacağını unutmayın. Mesela, 70’lerin stiliyle parlak renkli mobilyaların bileşimi hareketli ve şık sizi yansıtan, harika bir dekorasyon modeli olabilir. Fakat yakından bakıldığında dekor abartılmış olmamalı. Mesela, şöminenin üzerine yerleştireceğiniz aksesuarları bile gerektiğince azaltmalısınız.

Mobilyalarınızı uydurun

Evinizin mobilya yerleşiminde neye gereksinim duyduğunu anlamanın bir yolu var , eşyaların yerlerini oynayarak doğruyu bulmak. Mobilyalarınızı odanın ‘merkez noktası’ çevresinde düzenleyin. Odanın en önde olan kısımını (şömine, pencere, tuğla duvar, büyük bir tablo) bulun. Dekorasyonu bu bölümü merkez alarak düzenleyin.