Çaydanlıkta Jumbo yorumuzuc0170 - Mutfaklarda Şıklığın Temsilcisi Tasarımlar
Şık tasarımlarıyla sofra ve mutfaklara yenilikler getiren Jumbo, çay tiryakilerine günün her saatinde kullanabilecekleri benzersiz bir çaydanlık takımı sunuyor.

Tüm hatlarıyla Jumbo'nun tasarımdaki farklılığını yansıtan çaydanlık, dünyada ilk kez kullanılan kilitli kapak sistemine sanip demliğiyle dikkat çekiyor. Jumbo'nun çaydanlk ve şekerlikleri, 4 farklı renk seçeneğiyle her türlü zevke hitap ediyor.

zuc0170a - Mutfaklarda Şıklığın Temsilcisi Tasarımlar
Aslan Ticaret'ten Fidella
Mat çelikten üretilmiş, zarif bir tasarımı olan Fidella serisi çatal-bıçak takımları, şık sofraları süsleyecek, değerli bir takım alternatifi sunuyor. Fidella serisinin zarif tasarımı, klasik takımlarla kullanılabileceği gibi, modern sofralarda da alternatif bir şıklık oluşturabilir.

zuc0170b - Mutfaklarda Şıklığın Temsilcisi Tasarımlar
Brabantia mini set
Mutfağınız küçük diye üzülmeyin. Brabantia yer sorunu olan mutfaklar için yeni bir çözüm üretti. Artık Brabantia setine mini ekmek kutulu haliyle sahip olabilirsiniz. Mat çelikten üretilen Brabantia mini saklama seti, her zaman şık görünümüyle mutfaklarda pratiklik sağlıyor.

zuc0170c - Mutfaklarda Şıklığın Temsilcisi Tasarımlar
Ar-Yıldız'dan Riva şıklığı
Ev sofralarında, ziyafet şıklığı yaşatacak bir ürün olan Riva serisi çatal-bıçak takımları, sade ve ince tasarımlarıyla öne çıkıyor. Serinin mat ve parlak çelikten üretilmiş olması, her tür sofra takımıyla kolayca uyum sağlamasını kolaylaştırıyor. Ar-Yıldız tararından garantili satılan ürünler, profesyonellerin de dikkatini çekebilir.