Çift işlevli ürünler

Pratik olduğu kadar şık da duran iki işlevli eşyalarla hem yerden kazanabilir, hem de maliyetinizi yarı yarıya indirebilirsiniz.

imperiaflex 0 0 0 - Çift işlevli ürünler imperiaflex 0 0 1 - Çift işlevli ürünler
kapalıyken sehpa
Hem oturma, hem de yemek alanı olarak tasarladığımız bu mekanda ürünü sehpa formunda kullandık. Alçaltıp tablasını küçülterek sehpa formuna dönüştürdüğümüz masa, sıcak bir sohbet köşesi için oldukça uygun. Yumuşak ve yazlık renklerin hakim olduğu mekanda koyu kahve ve mavinin baskınlığı göze çarpıyor. Yeşil aksesuarlar ve aydınlatmalar da mekana derinlik katıyor.

açıkken yemek masası
Venge sehpayı, masa olarak kullanmak için düğmesine basıp yükseltmek ve tablasını çevirip açmak yeterli. İstenildiğinde küçük olarak da kullanılabiliyor. Kişi sayısına göre bunu ayarlamak sizin elinizde. Şık bir yemek alanı yaratmakta oldukça iddialı bu ürünü pembe renklerle hareketlendirdik ve ortaya kullanışlı olduğu kadar göz alıcı bir ortam çıkmış oldu.
imperiaflex 0 3 0 - Çift işlevli ürünler imperiaflex 0 3 1 - Çift işlevli ürünler
kapalıyken kanepe
Hem kanepe, hem de yatak olabilen bu ürünü kanepe formunda kullandığınızda çok şık ve rahat bir oturma alanı yaratabilirsiniz. Turuncu renkteki kanepenin etrafına, yine turuncu ve kırmızı objeler yerleştirdik ve tabi ki beyazı unutmadık. Renk kombinasyonunun uyumlu olduğu mekanda tam bir bahar havası esiyor. Aksesuarlar ve aydınlatmayla zenginleştirilen mekan, oldukça sıcak bir oturma alanına dönüştü.

açıkken yatak
Aynı ürünü yatak olarak kullandığımızda oldukça sempatik ve sıcak bir yatak odası dekore ettik. Rahat olduğu kadar ergonomik olan kanepe yatağı, odaya hakim bir şekilde konumlandırdık ve sarı-kırmızı renklerle etrafını bezedik. Uygun renkteki desenli duvar kağıdı da ortamı ısıtmakta çok yardımcı oldu. Dinamik ve konforlu bir yatak odası meydana getirmek için siz de bunlardan yararlanabilirsiniz.

Dönüştürülebilir kanepenin kullanımı da son derece pratik. Kanepenin sırt mekanizması yaylı bir sisteme sahip olduğu için öne itip, serbest bıraktığınızda kanepe yatağa dönüşebiliyor.
quote - Çift işlevli ürünler