14810675nm2 - Lineadecor'dan Aydınlık Bir Mutfak: SetaLineadecor'un özgün tasarım anlayışı, kullanışlı aksesuarları ile tamamlanıyor ve Seta hem şık hem de fonksiyonel bir mutfak seçeneği oluşturuyor. Akıcı, huzur dolu ve duru tasarımı, yatay fugalı kapaklarla dinamizm kazanıyor. Lineadecor'un Seta modeliyle mutfağınız, evinizin en tercih edilen mekanı haline geliyor.
Modüler mutfak sektörünün lider markası Lineadecor, Seta modeli ile duru bir şıklık ve ferahlık etkisi yaratıyor. Yatay fugalı kapakların sağladığı dinamizm, modelin sade görünümüne farklı bir boyut katıyor. Düz ve yatay formlarla sağlanan genişlik ve ferahlık etkisi, açık renklerle desteklendiğinde Seta yarattığı huzur ve hijyen duygusuyla da öne çıkıyor.
Lineadecor'un aksesuar ve mekanizma zenginliğiyle Seta'nın tasarımı, her türlü fonksiyonu karşılayacak çözümü de içinde barındırıyor. Opsiyon olarak sunulan ışıklı alüminyum raflar ve alüminyum profilli laminat tezgah, modelin modern ve net çizgilerini destekliyor. Cam kapaklı dolaplar ve açık raflarla sağlanan dolu boş dengesi, aydınlatmalarla tamamlanıyor ve ortaya Seta'nın şıklığını pekiştiren bir kompozisyon çıkıyor.
Lineadecor'un kişiye özel tasarım hizmetleriyle sunulan Seta modeli, kullanıcısının tüm beklentilerini karşılayan, estetikle ve fonksiyonelliği başarıyla birleştirebilen bir tasarım. Kiler üniteleri, çekmece içi tabak, tencere bölmeleri ve köşe mekanizmaları gibi pek çok seçenekle Seta, şıklığından değer kaybetmeden, kullanıcısına özel bir fonksiyonellik sağlıyor.