Yaratıcılığınızı evinize yansıtın!
Duvar kağıdının dekorasyonda başrole soyunduğunu artık biliyoruz. Yaratıcı fikirlerinizi bu kez de duvar kağıtlarıyla birleştirin ve bakın ortaya neler çıkıyor...

Bırakın evinizde imzanız okunsun...

76866778ww7 - Yaratıcılığınızı evinize yansıtın!
Mutfakta not alacak yer var mı?
Mutfak duvarlarınız not almak, tarif yazmak, diyet listeleri kaleme almak için oldukça kullanışlı. Bunu daha elverişli hale getirmek de duvar kağıtlarının işi. Kiremit renginde seçtiğimiz mat duvar kağıtlarını duvarın üst bölümüne yatay bir şekilde yapıştırdık ve başladık yazmaya. Hem dekoratif, hem pratik oldu.

56438068og0 - Yaratıcılığınızı evinize yansıtın!
Her duvar bir gardırop
Gardırobunuz eski veya kullanışsız mı? Sorun değil. İsteğinize göre, evinizin uygun gördüğünüz her köşesi gardırop olmaya adaydır. Tabi şık bir duvar kağıdı yardımıyla. Duvar kağıdını tasarladığınız bir duvara veya suntaya yapıştırın, üzerine raflarınızı monte edin. Açık bir gardırop sistemi için oldukça görsel ve şık bir tasarım.

61497955ol0 - Yaratıcılığınızı evinize yansıtın!

Panosuz olmaz!
Çalışma köşelerinin vazgeçilmezi duvar panolarını herkes sevecek diye bir kural yok. Biz de sevmeyenlere duvar kağıdından çözüm ürettik. Masanızın arka duvarına yapıştıracağınız, duvar kağıdıyla kaplı bir strafor size çok dekoratif bir pano olarak hizmet verecek.

44432924du2 - Yaratıcılığınızı evinize yansıtın!
Askı sisteminde devrim!
Askılar genelde çok da göze hitap etmezler. Ama bizim için değil. Çünkü artık onların da kendine has bir tarzı var. Tabi yine duvar kağıdıyla. Duvara uyguladığımız duvar kağıdının üzerine yuvarlak beyaz kağıtları yapıştırdık ve tam ortalarına çiviler çaktık. Artık kendi tarzına sahip, mekanı güzelleştiren, dekoratif bir askılığımız var.

60170630zy7 - Yaratıcılığınızı evinize yansıtın!