Vendo'dan Özel Bir Masa Koleksiyonu

masa vendo detay - Vendo'dan Özel Bir Masa Koleksiyonu Vendosmilev - Vendo'dan Özel Bir Masa Koleksiyonu projeleriniz için seçkin dünya markalarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor.
İtalyan Ora Acciaio markasının RHO masa koleksiyonusmilev - Vendo'dan Özel Bir Masa Koleksiyonu tüm dünyada farklı mimari çalışmaları ile (mobilyasmilev - Vendo'dan Özel Bir Masa Koleksiyonu obje tasarımlarısmilev - Vendo'dan Özel Bir Masa Koleksiyonu özel yapılar için iç dekorasyonsmilev - Vendo'dan Özel Bir Masa Koleksiyonu kentsel dekorasyon vBulletin) tanınan mimar ve tasarımcı Luca Scacchetti'nin imzasını taşıyor.
Koleksiyonun farklı bir forma sahip ahşap çalışma alanı yeşilsmilev - Vendo'dan Özel Bir Masa Koleksiyonu şarap kırmızısı ve siyah temperli cam olarak da uygulanabiliyor. Masanın çalışma alanı telefonsmilev - Vendo'dan Özel Bir Masa Koleksiyonu bilgisayar gibi bağımsız donanımlar için çekmece ve raf üniteleri ile genişletilebiliyor. Bu üniteler klavye ve dosyalamalar için de kullanılabiliyor.
RHO koleksiyonu dolap üniteleri ile de fonksiyonelliğini artırıyor. Sade bir çizgiye sahip panellerin kromatik versiyonları yakut kırmızısmilev - Vendo'dan Özel Bir Masa Koleksiyonu İngiliz yeşili ve siyah cam çalışma odalarının duvarlarını tamamlayıcı bir eleman olarak da değerlendirilebiliyor.