Knappa Tavan Aydınlatması...

aydinlatma2 detay - Knappa Tavan Aydınlatması... Işık hem görmemizi sağlarsmilev - Knappa Tavan Aydınlatması... hem de güzel bir atmosfer yaratır. İyi bir aydınlatma yaratabilmek için çoğu zaman değişik tipte lambaları birlikte kullanmak gerekir.
Lambaları odanın içinde farklı yerlere koyunsmilev - Knappa Tavan Aydınlatması... çeşidini artırınsmilev - Knappa Tavan Aydınlatması... hem işlevsel hem de sıcak ve rahatlatıcı bir aydınlatma düzenine sahip olun.
Okurken veya çalışırkensmilev - Knappa Tavan Aydınlatması... gözünüzü yormanızı engelleyecek kuvvetli bir ışığa ihtiyaç duyacaksınız. Duvarları ve tavanı aydınlatmak ise odanızı olduğundan büyük gösterecek.
Yemek masanızın üzerindeki ışık yukarıdan geliyorsa seçtiğiniz abajur ve ışık kaynağı önem taşır. Unutmayınsmilev - Knappa Tavan Aydınlatması... aydınlatma bir odanın havasını degiştirmenin en basit ve etkin yoludur.

ÖZELLİKLERİ
Materyal : Polipropilen plastik
Ebatlar : Türsmilev - Knappa Tavan Aydınlatması... Metre ve İngiliz ölçü birimi
Çevre özellikleri : Atık ayırma işlemi gerekir.
Yararlı bilgiler : Yumuşak ışık verir. 11 W enerji tasarruflu ampul kullanıma uygundur; daha az elektrik tüketimi ve daha uzun bir kullanım süresi.

TEMİZLEME
Standart ampul E27 Maks. 60W Bilmekte fayda var aydınlatma kaynağı ayrı satılır. Kablolanmış montaj. Tavan kancasına asılabilir.