DOĞAYA ÇIKIYORUZ
Bir bahçe hayal edin içinde kuşlar olan. Ve sonra masmavi bir havuz Mavinin tonlarındaki karolar odak noktasını oluştururkensmilev - Doğaya Çıkıyoruz mavi aaaal boyası ve mavi iç cephe boyası ile doğayı iç mekanlara taşıyabilirsiniz. Çiçekli kumaşlarsmilev - Doğaya Çıkıyoruz doğanın desenlerini taşıyan malzemelerle fanaaai ve gerçeği birleştirebilirsiniz.
BALIK ETKİSİ
Cam aksesuarlarsmilev - Doğaya Çıkıyoruz mavi keten kumaşlarla zenginleştirilmiş ayrıntılar ve derin suları çağrıştıran balık etkisiyle sizi Akdeniz'in serin sularına götürüyoruz.
Alt fondaki çizgili döşemelik kumaş ile modern ve rahat bir form ortaya çıkıyor. Siz de gerek mavinin tonlarını yansıtan döşemelik kumaşlar gerekse elinize alacağınız bir fırça ve akrilik boyalar yardımıyla evinizde balık etkisi yaratabilirsiniz.
BALKON KAPILARI AÇILSIN
Bu yaz yaprak desenli karolar ve mavi tonlardaki fenerlerle balkonlarınızı canlandırabilirsmilev - Doğaya Çıkıyoruz çizgili mavi yemek takımları ile sofralarınızı şenlendirebilirsiniz.
Ayrıca marin desenli ya da doğal çiçeklerle bezeli masa örtüleri ile balkon masanıza pratik yoldan farklş bir hava katabilirsiniz.