Evinize Tazelik Katacak Fikirler

salon3 detay - Evinize Tazelik Katacak Fikirler İlkbahar evinizi sadece bir haftasonunda ve makul bir bütçeyle yenilemeksmilev - Evinize Tazelik Katacak Fikirler ona tazelik katmak istersenizsmilev - Evinize Tazelik Katacak Fikirler aşağıdaki 10 fikirden 3´ünü hemen devreye sokun.
MOBİLYALARINIZI YENİDEN DÜZENLEYİN
Mobilyalarınızı çekerek duvardan uzaklaştırın. Mobilyaları köşe açılarını kullanarak yerleştirmeyi deneyin. Örneğin dar bir oturma odasına diyagonal olarak çaprazlamasına yerleştirilen bir kanepesmilev - Evinize Tazelik Katacak Fikirler odayı olduğundan çok daha geniş gösterecektir.
AKSESUARLARINIZI GRUPLAYIN
En sevdiğiniz koleksiyonlarınızı çıkarın ve odanıza kişiliğinizi yansıtın. Üç ya da beş takımdan oluşan birbirine uyumlu aksesuarlarınızı sergileyeceğiniz bir alan bulun. Takımların düzenleme biçimlerini değiştirerek denemeler yapabilirsiniz.
ÖRTÜ YA DA BATTANİYELERLE ODANIZA RENK KATIN
Dekoratif yastıklar gibi örtü ve dokuma battaniyeler de mobilyalarınıza doku katar. Piyasada natürel malzemelerdensmilev - Evinize Tazelik Katacak Fikirler elde dokunan bu tür kumaşların birçok çeşidi bulunuyor. Siz de zevkinize uygun bir deseni ve stili tercih edebilir ve yaşadığınız yeri renklendirebilirsiniz.
DUVARINIZI BOYAYIN
Odanızın bir duvarını en sevdiğiniz renge boyayarak duvarı odanızın merkez noktası haline getirin. Boyadığınız duvara ilginç tablolar asın ve bu alana hoş mobilyalar yerleştirin. (Duvarda kullandığınız rengin odada yer alan birçok obje ve kumaşla uyumlu olmasına dikkat edin.)
TABLO YA DA AYNA ASIN
Odanıza beğendiğiniz ressamların tablolarını asaraksmilev - Evinize Tazelik Katacak Fikirler kişiliğinizi ortaya çıkarın. Resim çerçevelerinin gösterişli olanlarını tercih edin. Odanızda ayna kullanmak istiyorsanız aynayısmilev - Evinize Tazelik Katacak Fikirler ışığı ve aynı zamanda hoş bir manzara ya da ilginç bir mimari objeyi yansıtabileceği bir yere yerleştirmeyi deneyin.
DEKORATİF YASTIKLARDAN VAZGEÇMEYİN
Dekoratif yastıklar kullanarak odanıza kolay yoldan doku ve desen katabilirsiniz. Bunun gibi tüm odanız köklü bir değişikliğe henüz hazır değilsesmilev - Evinize Tazelik Katacak Fikirler kanepe ya da sandalyelerinizi renklendirecek bu tip dekoratif yastıkları kullanabilirsiniz.
LAMBALARINIZI DEĞİŞTİRİN
Lambalarsmilev - Evinize Tazelik Katacak Fikirler bir odanın modasının çoktan geçtiğini haber veren muhtemelen evinizdeki tek eşyadır. Yeni ve modern tasarımlı aydınlatmalarla odanızda hoş ve tümüyle farklı bir hava yakalayabilirsiniz.
BİTKİLERLE YEŞİLLENİN
Yeşillikler ve çiçekler her zaman için odanıza taze bir nefes getirir. Eğer canlı bitkilerin bakımı konusunda kendinize güvenmiyorsanızsmilev - Evinize Tazelik Katacak Fikirler suni çiçek ve ağaçları tercih edebilirsiniz. Suni çiçeklerin kaliteli olanlarını gerçeklerinden ayırt etmek artık gerçekten zor.
ODANIZIN BİR BÖLÜMÜNE HALI SERİN
Halının yer aldığı bölge bir sohbet alanı yaratmanın en mükemmel yoludur. Odanıza uyan bir halı tercih edebilir ve bunu fiskos sehpanızın altına serebilirsiniz.
FAZLALIKLARI ELEYİN
Odada yer alan fazla eşyalarsmilev - Evinize Tazelik Katacak Fikirler odanın istenen görünüm ve etkiye sahip olmasını engeller. Odanın adeta kişiliğini yok eden ortalıktaki kağıtsmilev - Evinize Tazelik Katacak Fikirler oyuncak ve diğer fazlalıklarınızı koymak için odanızda saklama alanları yaratın.