27102008104714 389 571877yen - Atmayın, yenileyin

Yazlık eşyalarınızı kışa uydurmak ya da masrafa girmeden ev dekorunuzda değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz…


Eski eşyaları yenileme geleneğimize bu ay iki temel eşya ile devam ettik. Eski şifoniyerimizi ve sandalyemizi çok fazla dokunmadan yeniledik.

Herkes sıraya girsin!
Kullandığınız sandalyelerinize hem farklı bir boyut kazandırmak, hem de kullanım bakımından işlevselleştirip sempatik bir hale getirmek için onları sadece numaralandırın. Sticker olarak da bulabileceğiniz numaralardan hem büyük, hem küçük olmak suretiyle iki adet edinmeniz yeterli. Büyük olanı oturduğunuz zemine, küçük olanı da sırt bölümüne yapıştırın. Böylece kullanan herkes, sandalyesinin hangisi olduğunu bilecek!


yenile - Atmayın, yenileyin
Yazlık şifonyer
Eski şifonyerinizin rengi sizi artık cezp etmiyorsa, kullanmadığınız kağıtları bu şifonyeri kaplamak için kullanabilirsiniz. Her rafı kaplamak için ayrı desendeki kağıtlardan faydalanarak capcanlı bir şifonyere sahip olabilirsiniz. Rafları yerlerinden çıkartıp, ön yüzeyini kaplayacağınız kağıdın üzerine koyarak kesin ve ardından yapıştırın. Maliyeti yok denecek kadar az olmasına karşın evinizde yepyeni bir eşya size göz kırpacak.

yenile2 - Atmayın, yenileyin