17 01 - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster
TrimoRastersmilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster modüler cepheler pazarında önemli ve yenilikçi bir ürün. Sistemsmilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster benzeri yüksek kaliteli cephe panellerinin hemen hemen tüm fonksiyonlarını kapsayan estetik bir tasarıma sahip. Yatay ve düşey derzlerin aynı genişlikte göründüğü TrimoRaster Modüler Cephe Sistemi’ndesmilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster derzlerin görselliğe etkisi çok daha fazla.


Alıntı:
17 02 - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster

Avantajları
• Estetik
• Kendi kendini taşıyabilen panel özelliği
• Taşyünü izolasyonlu panel
• Güçlü yangın dayanımı (30 - 180 dk)
• Güçlü ısı ve ses izolasyonu
• Hızlı ve basit montaj


Alıntı:
17 03 - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster

Birleşimi
TrimoRASTER panel iki tarafı 275gr/m² galvaniz kaplı ve boyalı sacların arasına yanmazsmilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster alev almaz taşyününün (A1 sınıfı- EN ISO 1182) kompozit halde birleştirilmesi ile oluşturulmuş.

Teknik Detaylar
Dış yüzey 0smilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster70 mm düz sac kaplı. İç yüzey 0smilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster50 mm v-profilden teşkil edilmiş.
Modül Genişliği: Standart 1000 mm
Uzunluk: 1000 mm ile 6500 mm arasında olabiliyor.
Panel Kalınlıkları: 80smilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster 100smilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster 120smilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster 150 ve 200 mm
İzolasyon Malzemesi: Taşyünü- 120 kg/m³ yoğunlukta.
Boya: Dış aaaal sac PVDF boyalı.
İç aaaal sac poliyester RAL 9002 boyalı.
Standart renkler: RAL 9007smilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster RAL 9006
Önerilen renkler: RAL 1035smilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster RAL 1036smilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster RAL 3033smilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster RAL 5025smilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRastersmilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster RAL 7048smilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster RAL 8029 veya diğer RAL renkleri


RAL 6036
Alıntı:
17 04 - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster

Montaj Prensipleri
Çelik bina için: Eğer TrimoRASTER panelin boyu ile kaplanacak aksın mesafeleri aynı ise ilave bir alt konstrüksiyon gerekmiyor. Bunun aksi durum söz konusu ise alt konstrüksiyon yapmak gerekiyor. Arzu edilirsesmilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster firmanın teknik departmanı kullanıcıya bu konuda destek verebiliyor.
Beton binalar için: Kolay monte edilen çelik alt yapı kullanılıyor. Bu betondaki veya tuğla duvardaki düzlemsel bozuklukların da ayarlanmasına yardımcı oluyor. Arzu edilirsesmilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster

Aksesuarlar ve Bitiş Elemanları
Hazır köşe panelleri: Aynı derzlere sahip keskin köşe panelleri
Pencere ve kapı aksesuarları ekstrüde alüminyumdan imal ediliyor. Diğer aksesuarlar Trimo RASTER dış sacının aynısından imal ediliyor.

Kullanım Alanları
TrimoRASTER bi-modüler panelleri iş merkezlerindesmilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster alışveriş merkezlerindesmilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster ticarismilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster sporsmilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster kültürelsmilev - Yeni Bi-Modüler Kaplama TrimoRaster endüstriyel ve lüks tesisler dahil birçok binada mükemmel çözümler sunuyor.
firmanın teknik departmanı kullanıcıya bu konuda destek verebiliyor.