Eviniz için beğendiğiniz ve almak istediğiniz bir çok eşya var fakat siz tarzınızın ne olması gerektiğine bir türlü karar veremiyorsanız, bu test işinize yarayabilir…


Moda olan tarzları takip ediyor ancak kendi kişisel tarzınızın ne olduğuna bir türlü karar veremiyorsanız, size hazırladığımız bu küçük test ile neyi sevdiğinizi keşfedebilirsiniz.

……………. üzerinde uyumayı tercih ederim.
a) Modaya uygun modüler köşe takımı
b) Arkaya yatan kadife koltuk
c) Çok sevdiğim deri kanepe

Zemin seçiminde ………………. öncelikli olur.
a) Laminat parke
b) Yün halı
c) Pürüzsüz kadife halı

En çok hangi desenleri seversiniz?
a) Geometrik
b) Ekose
c) Klasik motifler & damask

Hangisine dokunmayı daha çok seversiniz?
a) Püskül ve modern dalglar
b) Keten, pamuk, yün
c) İpek ve kadife

Hayalinizdeki ev nasıl olmalıdır?
a) Tuğla duvarlı çatı katı
b) Geniş bahçeli kır evi
c)Modern şehir evi

Hayalimdeki mutfak ……………. olmalıdır.
a) Beyaz, parlak, lake
b) Meşe ağacından
c) Ceviz ağacından

housemodern - Tarzınızı test edin!
A’lar çoğunluktaysa
Modern&basit
Modern mobilyalar ve evde düzenden hoşlanıyorsunuz.
Çağdaş mobilyalar ve modern aksesuarlar size mükemmel bir şekilde uyuyor. Düz çizgili ve güçlü desenlere bayılıyorsunuz. Dikkat çeken renklerden korkmuyorsunuz. Modern ve sade bir oturma köşesi yaratmak için düz hatlara sahip eşyalardan faydalanabilirsiniz. Toprak tonlarında bir köşe kanepe, raflarla bölünmüş kare bir kitaplıkla cam ve ferforjenin birleşiminden oluşan bir sehpa... Ana hatları belirledikten sonra gerisi aksesuarların marifetine kalıyor.

houserahat - Tarzınızı test edin!
B’ler çoğunluktaysa
Rahatlatıcı&doğal
Konforlu, doğal tonlar ve mobilyalar sizin tarzınız.
Konforlu mobilyalar, rahat dokular ve ağaç dokusu evinizde istediğiniz planı yaratıyor. Kumaşların sıcaklığı ve renkleri sizi mutlu edecek. Bu stilde modern ve klasik çizgideki mobilya ve aksesuarlar yan yana. Yani karma bir taç. Modern bir kanepe, yine ona uyum sağlayan bir puf ve klasik şık bir berjer! Bu eşyalar oturma grubunu tamamlıyor. Geri kalan aksesuarlar ise mekandaki bütünlüğü sağlıyor. Gri, sarı ve toprak tonları mekanın ferah ve şık etkisini pekiştiriyor.

housezengin - Tarzınızı test edin!
C’ler çoğunluktaysa
Zengin&gösterişli
Aksesuar ve mobilyalar gösterişli olmalı
Süslü kumaşları, büyük desenleri ve dekoratif detaylı mobilyaları ne kadar çok arzuluyorsunuz değil mi? Siz çarpıcı ve gösterişli bir oda istiyorsunuz. Harika duvar kâğıdı zemine cesaret verebilir; güzel kadife bir koltuk dikkat çekici su yeşili renginde kendini gösterebilir. Pastel renklerdeki eşya ve aksesuarların bir araya gelerek oluşturduğu bu stil, eşyaların formu bakımından klasik bir görünüm oluşturuyor. Ahşap ve toprak tonlarındaki eşyalar ise mekana sıcaklık katıyor.