Kentleşme oranındaki artışla beraber, bahçeli evlerde de azalma oldu. Artık bu tip müstakil evler yak öylelerde kaldı, yada yazlıklarla sınırlı hale geldi. Öyle yada böyle eğer bir bahçeniz varsa, toprak, ot temizliği, çiçek bakımı ve çevre düzenlemesinin yanında, mobilya ve aksesuarına da özen göstermelisiniz.


thumbnailphp?filebalicaytakimi 609602871&ampsizearticle medium - Bahçeniz veya Terasınız Varsa, Ne Kadar Şanslısınız:)


Diyelim ki, bahçenizde yada terasınızda, günün yorgunluğunu atmak için, tatlı bir akşam esintisi altında azcık kestirmek istiyorsunuz. İşte tam size göre bir ürün. Birleştirdiğinizde yatak, açtığınızda ise parçalara bölünen bir oturma grubu..garden - Bahçeniz veya Terasınız Varsa, Ne Kadar Şanslısınız:)


ozlemce - Bahçeniz veya Terasınız Varsa, Ne Kadar Şanslısınız:)


Terasınız yada geniş bir balkonunuz varsa, sizin için de çok seçenek var. Özellikle büyük balkonların dekorasyonu çok önemli. Ne gereksiz yere pit pazarı misali bir sürü eşya ile doldurmalı, ne de bir boşluktan ibaret anlamsız bir mekan görüntüsü vermeli. Bahçenizi cennete çevirmek de sizin elinizde, bir ot yığını haline getirmek de...


wol error - Bahçeniz veya Terasınız Varsa, Ne Kadar Şanslısınız:)Resmi orjinal boyutunda görmek için buraya tıklayınız.fiona 2bb - Bahçeniz veya Terasınız Varsa, Ne Kadar Şanslısınız:)


Mobilyalarınızın yanında, sehpa, sandalye yada puflarla desteklediğiniz bahçenizde yada terasınızda, aksesuarlara da dikkat etmelisiniz. Renk uyumu, büyüklük ve küçüklük uyumu, mobilya türü uyumuna dikkat etmelisiniz. Örneğin bambu mobilyalarınıza elbette spor veya otantik aksesuarlar tercih etmelisiniz. Aydınlatma için böyle otantik bir ürün tercih edilebilir.


imperiaflex - Bahçeniz veya Terasınız Varsa, Ne Kadar Şanslısınız:)


Alıntı