Alüminyum merdiven günlük hayatımızda kullandığımız büyük yardımcılarımızdandır. İhtiyaca göre bir çok çeşit alüminyum merdiven tasarımı bulmak artık mümkün.
akrobat aluminyum merdiven 1 - Alüminyum merdivenakrobat aluminyum merdiven 2 - Alüminyum merdiven
Akrobat alüminyum merdiven, özel kilitleri sayesinde birden çok maksatlı olarak kullanılabilir. 4 parçalı olması nedeniyle katlandıklarında çok az yer kaplarlar. Hatta bir aracın arka bagajına bile sığabilir. Akrobat alüminyum merdiven çok hafif olduklarından kolayca taşınabilirler. En güzel özeliklerinden biri ise bir iskele gibi kullanılabilmeleridir. Tamamen açıkken boyları 3.7 m ye kadar uzanabilir.
3 parcali aluminyum merdiven 1 109x300 - Alüminyum merdiven3 parcali aluminyum merdiven 2 110x300 - Alüminyum merdiven
3 parçalı alüminyum merdiven herhangi bir yere dayanmadan kullanılabilir. Bu merdivende iki kişi karşılıklı olarak çalışabilir. 3 parçalı alüminyum merdiven istenildiğinde tek bir parça merdiven gibi kullanılabilir. Açık halinde 4 ile 10 m yüksekliğe kadar ulaşılabilir.
teleskobik aluminyum merdiven 1 51x300 - Alüminyum merdiventeleskobik aluminyum merdiven 2 54x300 - Alüminyum merdiven
Teleskobik alüminyum merdiven, istenilen yüksekliğe ulaşılabilmesi ve kapalı halde kolayca taşınabilmesi ile kolaylık sağlar. Çok dar ortamlarda bile rahatça çalışabilir ve saklanabilir. Teleskobik alüminyum merdiven 4m ye kadar uzayabilir