Klasik soru! Ama artık buna bir çözüm getirmek gerek. Daha ne kadar o dolap ile boğuşacaksınız? Sizin için işinize yarayacak 3 fikir düşündük.

imperiaflex 0 0 0 - Anneee... Ayakkabılarımın Teki Nerede? imperiaflex 0 0 1 - Anneee... Ayakkabılarımın Teki Nerede? Yeni kutu almak istemiyorsanız, ayakkabılarınızın kutularını kumaşlarla kaplayarak onlara şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tabii hangi ayakkabı hangi kutuda bilmeceseni çözmek için üzerine fotoğraf yapıştırmayı ihmal etmeyin.
Kumaşlar, Erol Kumaşçılık.
imperiaflex 0 3 0 - Anneee... Ayakkabılarımın Teki Nerede? Ayakkabı kutularını yerleştirecek kadar alanınız yoksa, ayakkabı torbaları yer kazandırır. Ayakkabıyı rahatça bulabilmeniz için torbanın bir kısmının şeffaf olmasında yarar var. Hava alması açısından da muşamba kısmına delgeç ile birkaç delik açın.
İnce muşamba, Erol Kumaşçılık.

Tüm kutuların aynı ebatlarda olmasını istiyorsanız kutu satın alabilirsiniz. Ancak kutuların içinde hangi ayakkabının bulunduğu bir bilmecedir hep! O zaman ayakkabıların birer fotoğrafını çekip kutunun gözüken yanına yapıştırmak, bu bilmeceyi çözecektir.
Kasset kutu, Nostalgisk kutu, IKEA.