Dekorasyonda eşyalar ve objeler kadar önemli olan başka bir unsur daha var: Renkler. Renklerin hakimiyetini duvarlarda görmek için boya kutularının içine dalmaya ne dersiniz?

imperiaflex 0 0 0 - Renkler Ne Anlatır? imperiaflex 0 0 1 - Renkler Ne Anlatır?
mavi pembe

Aykırı renklerin büyüsü
Birbirine tezat renklerin cazibesi çoğu zaman ortaya şaşırtıcı sonuçlar çıkartabiliyor. Mavinin tonlarının uygulanacağı bir duvarın önüne, kırmızı eşya ve aksesuarlarınızı koyarak bu enteresan havayı yakalayabilirsiniz. Duvardaki mavi tonlarını elde etmek için bir kutu mavi boya yeterli olacaktır. Daha koyu olan bölüme sadece rengi sürdükten sonra, orta şeridin rengini elde etmek için içine bir miktar siyah karıştırmanız yeterli. Üstte kalan açık bölüm içinse beyaz size yardımcı olacaktır.

imperiaflex 0 1 0 - Renkler Ne Anlatır? imperiaflex 0 1 1 - Renkler Ne Anlatır?
yeşil sarı

Asil birliktelik
Sarı ve grinin uyumu hem şık hem de modern bir görünüm ortaya koyuyor. Yemek yeme alanınızdaki duvarı bu iki tonda boyayarak hareketli ama aynı zamanda sade bir stil yaratabilirsiniz. Dekorasyonu tamamlamak adına beraberinde kullanacağınız eşya ve aksesuarları da yeşil tonlarda seçerseniz, mekanı daha da hareketlendirmiş olursunuz.
imperiaflex 0 2 0 - Renkler Ne Anlatır? imperiaflex 0 2 1 - Renkler Ne Anlatır?
fuşya gri

Oryantal esintiler
Yatak odanızda sade bir doluluk için, eşyalar yerine boyaları tercih edin. Duvarınıza boyayacağınız bir yatak başı şekliyle, şık olduğu kadar enteresan bir fikre de imzanızı atmış olacaksınız. Duvardaki şekli çıkarmak için öncelikle büyük bir kraft kağıdını ikiye katlayın ve maket bıçağıyla üzerine çizdiğiniz şekli dekupe edin. Daha sonra bu kağıdı duvara yapıştırın ve etrafını çizdikten sonra duvarınızı boyayın. Kuruduktan sonra etrafını, kırmızı şeridinizi ve üst kısmı boyayın.