Bugünlerde yatak odanızı yenilemek istiyorsanız öncelikle cinsiyetine karar vermenizi öneririz! Biz her iki tarz için de ürün ve bütçe seçenekleri hazırladık.
imperiaflex 0 0 0 - Yatak Odanızda Feminen misiniz? Maskülen mi? önce imperiaflex 0 0 1 - Yatak Odanızda Feminen misiniz? Maskülen mi? sonra
önce
Açık tonlarda nevresim takımı ve bej duvar uyumlu olsa da renkler birbirini yutuyor.

imperiaflex 0 2 0 - Yatak Odanızda Feminen misiniz? Maskülen mi?
abajur
Pirinç ayaklı abajurun pembe cam şapkası yatak başı bölümünü renklendiriyor. Ayrıca perde yanında kullanılan metal boncuklu süs kadınsı etkiyi pekiştiriyor. Abajur, La Luce.

duvar
Yatak odanızda yaratıcılığınızı kullanmak istiyorsanız yatak başınız için sticker uygulamasını deneyebilirsiniz, ancak renk için altın gibi parlak tonlara yönelmelisiniz. Altın rengi yatak başı sticker, Walltogether.

nevresim takımı
Açık renk nevresim takımı yerine daha çarpıcı ve işlemeli seçimler yaparak stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Pamuk saten nevresim takımı, Linens.

komodin
Komodin üstünde kullanacağınız farklı boylarda çerçeve seçimleri mekana hareket katabilir. Çerçeveleri zarif bir vazoyla tamamlayabilirsiniz. Meşe komodin, Mudo Concept.

yatak örtüsü
İhtişamlı bir hava yaratmak için ipek ya da tafta gibi parlak kumaşlar tercih edebilirsiniz. Ayrıca boncuklu bir süs yastığı da şık bir hava yaratır. Kapitone yatak örtüsü, Linens. Boncuklu yastık, YKM.

sonra
İhtişamlı ve parlak seçimler yatak odasında kadınsı etkiyi artıracaktır. Kumaş seçimlerinde ise saten, ipek ya da taftaya yönelebilirsiniz. Renkleriniz elbette altın, bej ve dengelemek için krem tonları.Boncuklu çerçeveler, vazo, YKM. Perde süsü, La Luce.

imperiaflex 0 4 0 - Yatak Odanızda Feminen misiniz? Maskülen mi? önce imperiaflex 0 4 1 - Yatak Odanızda Feminen misiniz? Maskülen mi? sonra
Çok fazla kadınsı ya da çok fazla erkeksi mobilya ve aksesuarlar kullanmaktan kaçının; unutmayın yatak odanız iki kişilik bir yaşam alanıdır.


önce
Odanızı aydınlık gösterse de beyaz fazla kullanıldığında soluk bir etki yaratır.

imperiaflex 0 7 0 - Yatak Odanızda Feminen misiniz? Maskülen mi? abajur
Abajurun yüksekliğini standarttan bira daha uzun tutarak dikkati bu noktaya toplayabilirsiniz. Ayrıca parlak krom ayak hareket katıyor. Abajur, Mudo Concept.

duvar
Yatak başı sticker uygulaması için daha erkeksi desenler seçebilirsiniz. Ancak çarpıcı renkler yerine siyahı tercih edebilirsiniz. Yazı sticker, Evgrafiti.

nevresim takımı
Çizgili ya da düz nevresim takımlarında mat saten ve pamuklu kumaşlar olabilir. Sisley çizgili nevresim, Sisley yastık kılışarı, Linens.

komodin
Sade etkiyi biraz kırmak için parlak metal ve seramik aksesuarlar kullanılabilir. Savalvö lake komodin, IKEA.

yatak örtüsü
Yatak örtüsü için sade desenler ve koyu tonlar uygun seçimler olabilir. Yatağınızı süslemek isterseniz kürk ya da deri gibi erkeksi detaylar ekleyebilirsiniz. Sisley kapitone yatak örtüsü, Linens. Kürk yastık, YKM.

sonra
Lacivert, siyah ve beyaz... Odanızda erkeksi bir hava yakalamak istiyorsanız bu renkler iyi bir seçim olabilir. Parlak metal yansımalar aksesuarlarınızı ortaya çıkaracak. Çerçeveler, metal mumluklar, mavi kadife örtü, YKM.

çıkartma uygulaması
Çıkartmaların duvara uygulanması aslında sandığınız kadar zor değil. Alkol, ragle (sıvama spatulası) ve fön makinesi, işte size gereken malzemeler. Öncelikle kaplanacak yüzeylerindeki kirleri alkolle temizlemelisiniz. Uygulama yapılacak alanını tam ölçülerini belirledikten sonra desenin tamamını duvara yapıştırın ve spatula ile enine ve boyuna yuvarlak ve yumuşak hareketlerleüzerinden geçerek stickeri yavaş yavaş duvara çıkartın. Hava kabarcıkları olan yerlere fön makinesi tutabilirsiniz. Daha sonra üstteki şeffaf kısmı tamamen çıkartın. Son olarak kaplanan tüm alanın üzerine tekrar fön makinesi tutun.