Eşyanız çoksa ve nasıl bir giysi dolabı seçeceğiniz konusunda endişeleriniz varsa, kullanım amacınız ve bütçenize göre karar verin!

imperiaflex 0 0 0 - 5 Dolap, 5 İşlev
Az yer çok eşya
Eşyanız çok, ama evinizde elbiseleriniz için ayırabileceğiniz ayrı bir oda yok. Yatak odanız da öyle çok büyük bir alan değil. Ne yapabilirsinizş Çok bölmeli solo dolaplar sizin için en uygun çözüm olacaktır. Pantolon, gömlek, kazak gibi eşyalarınızın her biri için ayrı gözlere sahip solo dolaplarla hem giysilerinizi doğru organize edebilir, hem de yerden kazanmış olursunuz.
imperiaflex 0 2 0 - 5 Dolap, 5 İşlev
Pratik bölmeler
Yatak odasında yeterince yeri olanlar rahaklıkla büyük bir giysi dolabının konforunu sürebilir. Pantolonluk, gömlekler için asansör gibi pek çok modern tasarımı bir araya getiren bu dolapların aynı zamanda kazaklar için geniş rafları ve çekmeceleri, kravat gibi aksesuarlar için aparatları da mevcut. Sürme kapaklar sayesinde tüm bu iç üniteleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

imperiaflex 0 4 0 - 5 Dolap, 5 İşlev
Doğru organizasyon
Doğru organize edilmiş ve tüm kıyafetler için ayrı bölmeleri olan bir dolap tüm eşyalarınız için ideal. Gömlekler ve pantolonları birbirinden ayıran bölücüler ve derin şeffaf çekmecelerle aradıklarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu tip işlevsel ve modüler sistemlerin en büyük avantajı iç düzeneklerini istediğiniz zaman ihtiyaçlarınıza göre edinebiliyor olmanız.imperiaflex 0 6 0 - 5 Dolap, 5 İşlev
İki kişiye tek dolap
İki kişinin rahatlıkla kullanabileceği bu tip dolaplar da kullanıcıların ihtiyaçlarına göre düzenlenebilir. Kravatlık, aksesuar modülleri ile aradığınız şeyleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz dolabınıza çantalar ve ayakkabılarınız için raflar da yerleştirebilirsiniz.imperiaflex 0 8 0 - 5 Dolap, 5 İşlev Aksesuarı bol olanlar
şapka, şemsiye ve çantalar için en iyi saklama yolu, çok bölmeli giysi dolaplarıdır. Sürgülü raf sistemleri ve geniş çekmecelerle eşyalarınızı en doğru biçimde yerleştirerek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.