Normal fırın, mikrodalga fırın, ızgara ve ekmek yapma makinası hanımların mutfakta asla vazgeçemediği 4 mutfak aleti. Hepsini almaya kalksak hem maddi hemde yer bakımından uygun olmayacak sonuçlar çıkar.
Kenwood hanımların bu sorununa köklü bir çözüm bulmuş. Hepsini bir fırında toplamış. 4 fırın birarada ve hepsinin yaptığı işi tek başına yapar. Ama sadece 1 fırın kadar yer kaplar. 28 litrelik geniş iç hacmine sahiptir. Hızlı pişirme özelliği tuşunu kullanarak programlamadan mikrodalgayı kullanabilirsiniz. Normal fırın 140 ile 230 C arasında pişirme yapar.
kenwood hepsi bir firin - Kenwood hepsi bir fırınIzgaranın en önemli özelliği tek başına ızgara yapılabileceği gibi farklı pişirme yöntemlerinide kullanabilirsiniz. 800, 1000 ve 1200gr arasında ekmek yapabilir gevrekliğini de kendi damak zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca buz çözme özelliğiyle buzluktan çıkardığınız yiyecekleri pişirmeye hazır hale getirir.
Zamanlama özelliğiyle yiyeceklerinizi istediğiniz sürede pişirebilirsiniz. Füme rengi ve ınox gövde sayesinde mutfağınıza şık bir hava katacaktır. 10 farklı hazır programa sahiptir.