Türkiye’nin Banyo ve mutfak dekorasyonları için yapı sektörünün öncülerinden serel yeni minimal çizgileri ile modern şekiller sergiliyor. Dikkat çeken ürünlerinden lavobo serisi ile banyolar için yeni bir imaj getiriyor. Artık ürettiği ürünlerde sadelik ve yalınlığı göz önünde bulunduran serel minimal lavabolar ile gözlere daha şık gelen bir görünüm ortaya çıkartıyor.
serel lavabolar 150x150 - Serel minimal lavabolarıserel lavabo 150x150 - Serel minimal lavaboları
Serel minimal lavaboların herhangi bir aksesuarı olmadığından konulduğu yüzeyin hemen şekline uyuyor. Her yer için uygun olan serel minimal lavobları sade hoş görünümü ile banyonuzda keyifli bir yaşam sunuyor.
Seren minimal lavabo çeşitleri
1- Üçgen minimal lavabo
2- Dikdörtgen minimal lavabo
3- Kare minimal lavabo

Olmak üzere 3 çeşit Minimal lavabo çeşidi vardır. Artık sıradan görünümün dışında farklı tarz geometrik şekilleri olan serel yeni minimal lavobolar serisi ile banyolara zerafet kazandırıyor. Üçgen ile üçgen ayaklı, dikdörtgen, kare ve dairesel şekilleride bulunan Serel’in lavabolarında banyonuz için en pratik olanını seçmeniz için seçenekleri çoktur. Serel minimal lavaboların bir diğer özelliğide işlev bakımından çok kullanışlıdır. Minimalist akım üzerine tasarlanmış banyo mobilyasıı ile birlikte kullanılarn tek bataryalı ve batarye deliksiz olarak 2 seçenekli olarak üretilmektedir.