Bellona halı canlı renkleri ve modern desenleri ile her mekan için farklı zevklere uygun halıları modern evlere taşıyor. Bellona halı modelleri, tasarımları ve renk uyumları ile yaşam alanlarını renklendiriyor.
Bellona halı modelleri, desenleri, tasarımı ve çizgisi ile ağırlıklı olarak orta gelir grubuna hitap etmekle beraber orta üstü ve altı gelir guruplarına uygun ürünleri bulunmaktadır. Halılarında gerek klasik gerekse modern çizgili modelleri mevcut. En önemli özelliklerinden biride Bellona’nın diğer mobilya ürünlerine uyumlu olarak modern ve klasik Bellona halı modelleri ile uyumlu olması denebilir.
Bellona halının kolleksiyonunda salondan banyoya, mutfaktan yatak odasına, genç odasından bebek odasına kadar evin her köşesi için canlı renklerde halılara sahip.
bellona hali modelleri - Bellona halı modelleri
Ev dekorasyonu öncülerinden Bellona halı ürünleri ile mekanlar için farklı ve şık çözümler sağlıyor. Evin sıcaklığını Bellona ile tamamlamak isteyenler için her zevke uyacazk dekoratif halı modellerini en yakın Bellona mağzalarından bulabilirler.