Bellona yatak odası takımları her zevke uygun şekilde tasarlanmış.
Bellona farklı desen tarzlarıyla oluşturduğu mobilyalar ile daima yeniliklere devam etmektedir. Göz alıcı çizgilere sahip birbirinden güzel mobilya tasarımları ile eviniz her köşesini restore etmek için birçok seçenekler sunuyor. Bellona bu alanda öncü firmalardan oluğ yeni yatak odası takımları ile size keyifli geceler sunmayı hedeflemiştir. Bellona yatak odası takımlarının 2 farklı çeşidi bulunmaktadır. Bellona Store yatak odası takımı ve Karamel yatak odası takımı olarak zevklere göre hizmet vermektedir.
bellona yatak odasi 350x183 - Bellona yatak odası
Bellona Store yatak odası takımları sürgülü olduğundan fazla bir alan kaplamaz küçük mekanlar için ideal bir seçenektir. Store yatak odası modeli kaplama renkleri farkı ile nostaljik bir ortam sağlamaktadır. Ayrıca şifonyeri bulunan store yatak odası takımı size üstün hizmet vermekle birlikte göz alıcı şıklık yaratmaktadır.
Organik ve yalın tarz modelleriyle dikkat çeken Bellona yatak odası takımları ; gardrop, tuvalet masası, tuvalet aynası, karyola, komidin, yatak başlıkları, komidinler ve sandalyelerden bir araya gelmiştir.
Birbirine zır iki rengin uyum sağlaması ile ortaya çıkan Karamel yatak odası takımları ise farklı tarz görünümü ile dikkat çekmektedir. Her deseni ve çizgisinin oluşturduğu sadelik taşımakla birlikte şık ve imaj görünüm ile evlerin modern dekorasyonunu oraya koyuyor.
Bellona ışıl ışıl çizgi desenlerine sahip ev mobilya ürünlerinden bir diğeri olan Karamel yatak odası takımı ; gardrop, tuvalet aynası, tuvalet masası, karyola, yatak başlıkları, iki tane komidin ve sandalyeden bir araya gelmiştir. Bellona yatak odası takımları fiyatları 1.500 TL - 4.000 TL arasında değişmektedir.