Philips LEDflood aydınlatması uygulamasının ilk başta gelen ürünlerinden biri LEDflood. Genel olarak tarihi önem taşıyan cephelerde ve modern mekanların cephelerine dekoratif aydınlatma sağlamak amacı ile kullanılacak ideal bir yöntem. LEDflood geniş çaplı renkleri kapladığı için geceleri benzersiz bir aydınlatma ışığına sahiptir. Philips kalitesi ile farklı olan Ledflood uygulandığı mekanı en iyi imaj şekline uygun olarak yansıtır.
philips ledflood 350x208 - Modern LEDflood cephe aydınlatma
LEDflood modern cephe aydınlatma sisteminde yeni tasarım patentli zoomspot uygulaması kullanılmıştır. LEDflood cephe aydınlatma kullanım süresi 50 bin saate kadar yükseltirmiştir. LEDflood düşük enerji harcar, ayrıca renkli ve beyaz ışık hüzme ile 2 x 13 derece 2 x 15 derece arasında ayarlanabilir.
LEDflood aydınlatma sisteminin alminyum gövdesi bulunmaktadır. Aleminyum olan bu gövdesi dışardan gelebilecek etkenlere karşı dayanıklıdır. Modern ledflood cephe aydınlatma beyaz, kırmızı, amber, turkuaz, yeşil gibi birçok renk çeşitleri ile sunulmuş modern tasarımlı bir projektördür.
Dayanıklı olan kolaylıkla monte edilebilen LEDflood sistemi mimarların ve aydınlatma dekoru yapanlar için hayallerindeki fikirleri canlandırmalarını sağlar.