Banyonuzda okyanus esintisi uyandırın…
Kaledekor yeni ürün grupları ile modern tasarımların birleşmesi yeni trendler estetik ve sade görünüm banyolarınıza ferahlık ve muntazam bir hava katacak. Banyonuzdaki bu esintiyi Aquamarin ile yakalayıp kendinizi okyanusta hissedebilir bütün yorgunluğunuzu atabilirsiniz.
kaledorla banyonuzda okyanus esintisi uyandirin - Banyonuzda okyanus esintisi uyandırın
Kaledokor yeni dekorasyon modelleri ile imaj ver tarz görünümü Aqumatin ile sağlamaktadır. Işıltılı ve parlak görüntüsü sizi okyanusun derinliklerinde hissettirecek bu esinti ile banyoda daha çok vakit geçirmek istiyeceksiniz.
Doğal ve saf görünüşlülüğü sayesinde formların yumuşak esintisi okyanusların derinliklerinden gelen bir güzellik abidesi kazandıran Aquamarin banyo dolabıdır. Beyaz parlak lake kapakları olan büyük bordür çekmecesi bulunan banyoların vazgeçilmezi hala gelecektir.
Deniz dalgalarından esinlenip yapılan banyo dolap kapaklarıın uyumlu 120 cm tazgaı lavabosu ile göze çarpan bir görüntü oluşturuyor. Altında saklı kulp, çekmece içerisindeki aynanın ardından mavi led ışığı aydınlatmasına sahip aqumarine banyonuzda okyanusun esintisini yaklaşan yaz aylarındaki sıcaklarda içinize serinlikle işleyecek.