Cresta banyo sektöründe 25 yıldan bu yana hizmet vermektedir. Cresta yeni geliştirdiğü ürünler ve kendisini yenilemesi ile banyolarda günlük yaşamamızda sürekli girip çıktığımız bir mekanlar haline getirmeyi hedefliyor. Cresta estetik görünüm, yeni tasarımlar ve dekorasyonlar ile şık görünüm ile gözlerinizi kamaştıracak.
Crestanın arica modelinde sade tasarım ile dikkat çeken abanozun değişik modelleri vardır. Tik modeli, venge modeli veya natürel modeli ile kaplama kapakları seçebilirsiniz. Çekmecelerin kolay açılması ve daha kullanışlı olması için frenli tandem ray kullanılmıştır. Ayrıca çekmecelerin içerisindeki alanı geniş tutarak daha fazla eşya koymanızı hedeflemiştir.
cresta banyo mobilyalari 1 350x266 - Cresta’dan banyo mobilyaları
Cresta sense modeli; kavisli bir yapıyla birleştirilip farklı bir tarz oluşturulmuştur. Değişik bir gövde ve kapaklarının hepsinde High Gloss beyaz lake bulunmaktadır. Cresta sense’nin çeşitli renkleri bulunmaktadır. Lavabo ve tezgah ürünlerinin üzeri altın yaldız kaplamalı ve yekpara camdan oluşmaktadır. Sense ürününün özel olarak üretilen parlak kulp, fren tandem, raylı çekmece, hidrolik kapak menteşe, ayna rezistansı ve imaj bir aydınlatma ile daha çok aksesuarı ve ekstra özellikleri bulunmaktadır.
Cresta cosmo serisi estetik ve dekoratif çizgilerden meydana gelmiştir. Parlak lake uygulama ile renkli bir görünüm sağlıyor. Cosmo renkleri olarak krem, kırmızı, turuncu ve beyaz bulunmaktadır.