Türkiye’nin perde, kadife kumaş ve döşemelik modasında öncü firmalardan Epengle trend belirleyici yapısı ve tecrübesi ile tabiat renklerinden yeşil tonlarının ürünlerine işleyerek Epengle evler yeşilleniyor.
129200952253am10150999 - Epengle Döşemelik ve Perde
Epengle Perde ve Döşemelik Kumaşlar

Organik görünümü, canlılık ve şıklık ile birleştiren Epengle yaşınılan mekandaki huzur esintisini içinizde hissettirmeyi hedefliyor.
Epengle evler yemyeşil oluyor doğanın harika tonları sizlerle buluşuyor. Evini önemseyen, modern ve eşsiz dokuları arayan kişilerin uğrak yeri olmaya Epengle her daim devam ediyor. Döşemelik perde ile ev tekstili üzerine ürettiği kumaşlar için farklı renk ve çizgilerde sınır tanımıyor.
Yeşilin bütün tonlarını içine alan, ayrıca diğer renkler içerisinde bir bağlantı kurararak lüks ve dekorasyon ürün gruplarını ortaya koyarak Elengle ile evler yeşillenir hale geliyor.
Epengle döşemelik perde ile ev tekstil üzerine yaptığı kumaşların imaline uzun yıllar süresince devam eden ve yılmayan deneyimli ve uzman kadrosu teknoloji ve modanın yakın takipçisi olara sizlere hizmet vermektedir.