Tv sehpa modelleri ve büfe modelleri resimleri..
1080611368067596 - Tv sehpa modelleri ve büfe modelleriTv Sehpa Üniteleri

Bir evin sahibi ile bir bütün olabilmesi, o evin içindeki dekorasyon unsurlarının kendisini yansıtıp yansıtmadığı ile de ölçülebiliyor. Yaşadığı yeri dört duvar olarak görmektense, hayatının önemli bir parçası haline getirenler, her odaya ayrı bir özenle yaklaşmayı başarabiliyor.

Yataş’ın salonlar için hazırladığı kreasyonlarında; bu özeni duyumsayan ve evine farklı tatlar katmak isteyenler hedefleniyor. Markanın Astoria adıyla mekanlara taşıdığı köşe kanepesi de bu yaklaşımın bir eseri…
Modelin abartıdan uzak, duru formu; sadeliğin ne denli vurucu olabileceğini kanıtlıyor. Model, evdeki yerleşim durumuna göre sağ ya da sol yönlü olarak üretilebiliyor. Ayaklarda kullanılan koyu ceviz ahşap, beyaz deri ile mükemmel bir uyum sergiliyor. Siyah renkteki 4 adet kırlent ile hem konfor, hem de estetik açıdan destekleniyor.
Astoria ile uyumlu üretilen Fly tekli koltuk ise bir tamamlayıcı olduğu kadar, tek başına da oldukça etkileyici bir form sunuyor. Modelde Rizmo ve Casado deri ile Next kumaşlarından tercihler yapılabiliyor.

Orson TV sehpası
Orson TV sehpası, yerden fazla yükseltilmeden tasarlanmış ve bu sayede değişik ölçülerdeki TV’lerin tümünde doğru izleme açısının bulunmasına yardımcı oluyor. Ürünün ortasındaki boşluk medya ekipmanları için yeterli bir saklama alanı sunuyor. Bu boşluğun her iki yanında yer alan ahşap kapaklı bölmeler ise TV ve bağlaşık cihazları ile ilgili eşyalar için şık bir depolama platformu oluşturuyor.