Orson büfe

4d501aj8 - Büfe Modelleri
Büfe Modelleri

Modelin geniş ve yüksek vitrini, ebatlarına karşın oldukça zarif bir duruş sergiliyor. Şeffaf cam kapaklar sayesinde, sergilenmek istenen aksesuarlar için oldukça şık bir alan elde ediliyor. Kapakların çevresini dolaşan beyaz lake konsepti tamamlarken, kapaklardan bağımsız kullanılabilen ve altta yer alan iki geniş çekmece, çok amaçlı işlevler üstlenebiliyor.
Yataş’ın salonla uyumlu ve bir bütünlük içinde düşündüğü yemek odası takımı Orson da sadeliğin gücünü arkasına alan tasarımlardan… Abanoz ve beyaz lake olarak kombine edilen kaplamalar, modelin bulunduğu mekana ferah bir atmosfer katmasına yardımcı oluyor.
Kalın panel ile estetik vurgusu daha da artırılan üründe, güçlü ayaklar üstünde yükselen dikdörtgen masa merkezi oluşturuyor. Rahat bir sofra düzeni için yeterli alanı kolayca sağlayabilen bu masa, aynı zamanda ahşabın sıcak ve samimi yönlerini de yemek saatlerine taşıyor.
Modelde geniş depolama ve sergileme alanı ile camlı vitrin, konsol, TV sehpası gibi tamamlayıcı modüller bulunuyor. Bu modüllerin her biri, duru ve yalın çizgileri ile dikkat çekici bir form sergiliyor.
Konsolun modülden bağımsız ve duvara monte edilen aynası, bir yandan uygulandığı duvarı dekorasyonun içine katarken, bir yandan da daha geniş bir algı platformu oluşturuyor.