stickerbuzdol - Duvar Stickerları Buzdolaplarında!Duvar Sticker


Dekorasyonun son modası duvar stickerları, buzdolaplarına da yansıdır. Profilo bayilerinde tüketiciye sunulan ve dönemin modasını yansıtan bir çok farklı tasarımdaki ‘sticker’lardan alarak buzdolabınızı zevkinize göre şekillendirebilirsiniz...
Son dönemde genellikle duvarlarımızda kullandığımız ‘Sticker’ uygulaması şimdi Profilo Dayanıklı Ev Aletleri ile beyaz eşyaya da taşınıyor. Yalın ve fonksiyonel tasarımlarıyla öne çıkan Profilo, bayilerinde başlattığı yeni uygulamayla tarzını beyaz eşyasına yansıtmak isteyen tüketiciye sektörün ilk fırsatını sunuyor.

Profilo bayilerinde satışa sunulmaya başlayan özel ‘sticker’ları ister yeni ister eski buzdolaplarınıza yapıştırarak görünümlerini yenileyebilirsiniz. Sizlere farklı tasarımlar sunan bu dekoratif desenleri zevkinize göre seçerek buzdolaplarınızda farklı bir tarz yaratmak artık tamamen sizin elinizde. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri buzdolapları ile başlattığı bu uygulamayı bulaşık ve çamaşır makinesi gibi diğer beyaz eşyalar üzerinde de kullanmanız mümkün. Beyaz eşyalarınıza farklı bir hava veren bu “sticker”lar istenildiği zaman çıkarılabiliyor ve iz bırakmıyor.

Evlerine canlılık ve harekete katmak isteyenler için küçük bir değişiklikle büyük bir yenilik getirecek olan ‘sticker’ların her tür zevk ve beğeniye uygun alternatifleri bulunuyor.

Farklı zevklere göre değişik seçeneklerde tasarlanan bu renkli stickerlar Profilo bayilerinde satışa sunuldu. Tüketiciler beyaz eşyalarını alma kararı verdiklerinde veya var olan Profilolarını renklendirmek, evlerinde bir değişiklik yapmak istediklerinde bu desenleri yine Profilo bayisinden temin edebilecekler.