Minderler eskiden beri konforun ve dekorasyonun vazgeçilmezlerinden olmuşlardır. Yemyeşil çimenlerinizin üzerine attığınız bir iki minder üzerinde uzanmak kadar hoş başka birşey yoktur. Böyle keyif aldığınız minderler rengarenk olunca daha hoş bir görüntü ortaya çıkıyor tabiki.


renkli minderler - Dekorasyonun Renkli Konforu : Rengarenk MinderlerMinder modelleri
Birçok bahçeli kafede, yazlık dinlenme yerlerinde görüldüğü üzere yerlerde birçok renkli minderler bulunmaktadır. Ve bu son zamanlarda oldukça artan bir uygulama oldu. Tabiki yalnızca bahçelerde değil, evlerde salonlar için yada yatak odaları için de kullanabilirler. Evinizin dekorasyonuna göre doğal keten üretimi pastel tonunda renklere sahip minderler yada kabartmalı kadife ve püsküllerle süslenmiş minderler alabilirsiniz.


renkli yer minderleri - Dekorasyonun Renkli Konforu : Rengarenk MinderlerMinder çeşitleri
Leke ve su tutmama özellikleriyle IKEA mazağalarında karşımıza çıkan minderlerin özel kumaşı sayesinde güneş ışığı dolayısıyla solması da engelleniyor. Ayrıca bu tarz renkli minderler arıyorsanız ve sorunsuz kullanmak istiyorsanız Benetton mağazalarında bulunanlar 3 yıl garantili olarak sizlere sunuluyor.