Halı koleksiyonu iç dekorasyon faaliyetleri alanında doğru bir biçimde yapılırsa muazzam bir modernliği yakalamak mümkündür.


hali koleksiyonu 299x300 - Halı koleksiyonu


Halı Koleksiyonları
Normal konsepti tamamlayan, bazen bu konsepleri daha belirgin bir şekilde ifade eden halı, günümüzde oldukça farklı bir bakış açısı ile tasarlanarak yeni halı koleksiyonları ile modanın ışığını ilmeklere taşımayı başarmışlardır.
Birçok değişik beğeni ile bakılabilen zengin görünüme gelmiş halı dekorasyon anlamında yeniden ön plana çıkaran büyüleyici dokuları ile yorumlanan sektörlerde kendilerine has halılarda koleksiyon uygulamayı ihmal etmiyorlar. Halı koleksiyonu iç mekanlara konuk olmaya devam eden halı geniş yelpazedeki çeşitleri ile muhteşem bir görünümü yakalıyor.
Bu kuvvetli yoprumculardan biri olarak yerini alan Sesli, 2009 yılında kendini hissettiren konumlardan birinde yer alan halı kreaksyonlarını beğenilere sunuldu.
Firmaların Shaggy halı koleksiyonlarında içerisinde bulunan parıltılı renk tonları ile simler ve renk kombinasyon oyunları ile belirgin hale getirilen çizgiler ön sırada yer alıyor. 23 farklı renkte düzgün yada çizgili olarak imal edilen simli seçenekleride içinde bulunduran dizaynlarda ayrıca deri ile destekleyici unsurlar oluşturulmuştur.
M2 ağırlığı 3kg olan ve dolayısıyla modellerin gayet önemli özellikleri bulunuyor. Desenli halı koleksiyonu çift taraflı olarak kullanılabilme özelliği sunuyor. Çamaşır makinasında yıkanabilme özelliği olan halılarda bu konseptin içerisinde yer almaktadır.
Trendlerin etrafında bulunan özel örgüler ile sökülmelerine engel olur. Uzun süreli kullanım kolaylığı sağlıyor.