Bellona yatak modelleri yeni koleksiyon ürünü thermacool teknolojisi ile ….bellona yatak modelleri 300x224 - Bellona yatak modelleri

Bellona Yatak Odası
Her kişinin değişen vücut ısısı günlük yaşantıda hayatı olumsuz şekilde etkileyebilir. Üşümeniz ya da terlemeniz artık Thermocool koleksiyonu ile son bulacak bütün mevsim şartlarında huzurla uykuya dalacaksınız.

Çok kanalı olan yüzeyleri içinde bulunduran elyaflar ile mükemmel nem transferi yapabilmektedir. Kumaşın yüksek sıcaklığını en alt seviyeye indirgeyerek kullanıcılarına ideal bir ısı değerlendirmesi içinde bulundurmaya yardımcı olan içleri boş elyaflar ise termal yalıtım gibi özellikleri taşır.
Bellona yatak modelleri yeni trend özellikleri ile artık Thermocool kumaşlar ile sardığı Ultra ortopedik Thermoaktive ile Thermolife yatakları müşterilerin ilgisine sunuluyor. Geceleri üşümenizi ya da aşırı derecede ısınarak terleme problemlerini sizlere hissettirmiyor tamamen bu olmsuzlukları ortadan kaldırıyor. Bütün mevsim şartlarında kolaylıkla kullanabileceğiniz bir ürün olarak hekezin ideal vücut ısısına göre hareket ediyor.
Kumaş çok akıllı bir şekilde yüksek teknoloji ile üretilerek, kullanıcıların farklı isteklerine göre sıcak havada buharlaşma ve ya soğuk havada ısı yalıtım özelliklerini aksettirebilmektedir.
Bunların dışında yatak üzerinde sürekli yeniliklere yer veren bellona, Viscolex Sünger, Aloevera, Teflon ile Viscolex Sünger koleksiyonlarından sonra bünyesine Thermocool katarak mağazalarında hizmetinize sunmuştur.