Tv Sehpası ve Büfe Modelleri …
Evde bir bütünlük oluşturmak için dekorasyon anlamında mobilya ürünlerini özenle seçmeli ve birbiriyle uyumlu bir hale getirilmelidir. Evi sadece dört duvar arası olarak görmeyip hayatın en önemli bir parçası haline dönüştürenler her odada farklı mobilya ürünleri ile bir ahenk oluşturabilir.


tv sehpasi 281x300 - Tv Sehpası ve Büfe Modelleri

Tv Sehpası
Yataş salonlar için tasarladığı koleksiyonlarda bu özeni önemseyerek ev içerisnde çeşitli uygulamalar hedeflemiştir. Orson Tv Sehpaso yerden çok yüksekte olmadan dizayn edilmiş ve bu sebeple farklı ebatlarda TV’lerin hepsini izlenme açısının doğru yakalanmasında büyük olanak sağlıyor. Tv sehp ünitesi ortasındaki boşlukta medya ekipmanlarını koymanız için yeteri kadar bir saklama yeri bulunduruyor. Bu boşluk iki tarafı ahşap kapaklı bölmeler ile Tv bağlaşık cihazlarının ilgili eşyalarını depolama için imkan sunuyor.


bufe modelleri 300x151 - Tv Sehpası ve Büfe Modelleri

Büfe Modelleri
Orson büfe modellerin genişlik ve yüksek seviyedeki vitrin ebatları ile oldukça zerafetli bir tavır sergiliyor. Şeffaf cam kapakları içerisindeki aksesuarları şık bir şekilde yansıttığı için muazzam bir görüntü ortaya çıkartıyor. Kapkların etrafını sarmış olan beyaz lake konseptleri ile tamamlanırken kapaklardaki bağımsız kullanılabilme ile altta har iki yanda geniş çekmeceleri olan çok amaçlı fonskiyonları üstleniyor.
Kalın paneli olan estetik desen vurguları ile dahada modern olan üründe sağlam ayaklar üzerine çıkan dikdörtgen masa merkezi meydana geliyor. Büfe modellerinde geniş depolama alanları ve sergilnen camlı vitrin, konsol ve Tv sehpası gibi tamamlayıcı unsurlar yer alıyor. Bu modellerin her bir tanesi yalın sade çizgileri ile ilgi çekiyor.
Konsoldaki modülden özgür olarak duvara montaj edilen ayna bir diğer taraftan uygulandığı zaman duvarı dekorasyonun içine sığdrırken bir dier taraftan yüksek bir algılama platformu meydana getiriyor.