modeko - Modeko, 7-11 Nisan'da.

Modeko 7-11 Nisan 2010 tarihleri arasında Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda..

Dekorasyon ve Mobilya sektörünün Lider Fuarı Modeko 7-11 Nisan 2010 tarihleri arasında Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda düzenlenecek. Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları Fuarı-Modeko için bir araya gelen sektör liderleri Yerli üretimde markalaşmanın önemli olduğunu vurgulamaktadırlar.

İzmir Ticaret Odası Lokalinde Modeko fuarı için sektör liderleri ile bir araya gelen Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, Mobilya sektöründe markalaşmanın önemine değinerek 7/24 hizmete hazır olduğunu ve sektöre gerekli desteği vereceğini belirtti. Karabağlar ilçesinde Mobilya sektörünün büyük önem teşkil ettiğini ifade eden Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, Mobilya sektörünün büyümesi ve markalaşması yolunda eğitim, üretim ve tanıtım projeleri hazırladıklarını ve çok kısa bir süre içerisinde bu projeleri uygulamaya koyacaklarını açıkladı.

Bu yıl 21.'si düzenlenecek

Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları – Modeko fuarının bu yıl 21.’si gerçekleştirilecek. Karabağların ilçe olması ile birlikte Mobilya sektörünün yaşadığı sorunların tek tek ele alındığını ve bu sorunların çözümüne yönelik ise meslek odaları ile birlikte projeler üretildiğini belirten Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, Mobilya üreticilerinin markalaşması ile birlikte Modeko fuarını uluslararası boyuta taşımayı hedeflediklerini açıkladı.

Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları – Modeko fuarının Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda düzenlemesini sağlayan Efor Fuarcılık’dan Nuray Eyigele ise Sektör liderleri ve İzmir Mobilyacılar Odası ile işbirliği yaparak Modeko fuarını hazırladıklarını, Bu yıl ise Karabağlar Belediyesinin de işbirliği ve desteğini görmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti.