İyi Fikirler!
Odanızda duvardan duvara halı kullanıyorsanız, sigara yanığı gibi problemler canınızı sıkacaktır. Bundan kurtulmanın en pratik yolu, halının kumaşından bir parçayı saklamaktır. Sorunlu bölgeyi keserek çıkartıp, aynı ölçüde parçayı havına ve desenine dikkat ederek yapıştırırsanız, sorun çözülecektir.

Banyo pencereniz dışarıdan görünüyor mu? Perde kullanmak istemiyorsanız, cama film kaplatın. Hem ekstra perde masrafından kurtulursunuz, hem banyonuzun görünmesini engellersiniz.

Eskimiş şifonyerinizin görüntüsünden sıkıldıysanız, dekupaj tekniği kullanarak çekmeceleri yenileyebilirsiniz. Seçeceğiniz deseni çekmece alnına yapıştırın ve şeffaf vernikle sabitleyin.

Sevdiğiniz kiliminiz sürekli kayıyorsa, altını kaymaz kumaşla kaplayabilir veya anti-slipper kağıt yapıştırabilirsiniz.

Kullanmadığınız gaz lambalarını veya değiştirmeyi düşündüğünüz seramik lavaboları, çiçekleriniz için saksılık olarak kullanabilirsiniz.

Balkonunuza biraz renk katmak için, sprey seramik boyaları ile saksıları rengarenk boyayabilirsiniz.Tüm odayı değiştirmek zor geliyorsa, odanızın bir duvarını boyayarak değişiklik yaratabilirsiniz.

Kullanmadığınız bir metal kutunun kapağına, saatçilerden alabileceğiniz basit bir mekanizmayı monte ederek, mutfak duvarınızı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Evde artık kalmış kumaşlardan ne yapacağınızı bilmiyorsanız, masa üstünüze bir runner dikin. Biraz hava katmak için, kenarlarına renkli boncuklar da dikebilirsiniz.

Duvarda renk oyunlarını seviyorsanız, bantlarla bölümler yaratın. İçlerini farklı bir renge boyayın. Hoş bir ambiyans yakalayacaksınız.

Eskimiş ahşap sandığınızı yeniden cilalayarak veya farklı desenlerle hareketlendirerek, şık bir sehpa elde edebilirsiniz.

Evdeki desenli ve renkli kumaş parçalarını, aynı büyüklükte keserek hoş bir patchwork örtü yaratabilirsiniz.