Kalitesi ve güvenilirliği ile kendini kanıtlamış dünyanın lider markalarından “HYUNDAI” çatısı altında yer alan Hyundai Elektrikli Klozet Sistemleri Elit Uluslar Arası Ticaret Ltd. Şti.nin distribütörlüğünde Türkiye pazarında satışa sunuluyor.vit0503 - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de


Maksimum hijyenvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de kusursuz konfor
Hyundai akıllı klozet sistemleri; sıcaklık ayarlı oturakvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de sıcaklık&basınç ayarlı yıkamavirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de kurutma fonksiyonlarıvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de deodorizasyonvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de masajvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de uzaktan kumanda gibi yüksek teknolojiye sahip özelliklerivirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de tamamen anti bakteriyel malzemeden üretilmiş yapısıvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de bay-bayan-çocuk için farklı kullanım ayarları ile kullanıcılarına tuvalet kâğıdı kullanmadanvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de temassız maksimum hijyen ve kusursuz konfor sağlıyor.

Hyundai akıllı klozet sistemlerivirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de kullanıcı oturur oturmaz aktif hale geliyor. Tek tuşla taharet musluğu ileri çıkarakvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de istenilen sıcaklık ve basınçta su ile mükemmel temizlik sağlıyor. Sıcak sulu temizliğin ardından sıcak hava ile kurutma fonksiyonu otomatik olarak devreye giriyor ve böylece kullanıcıya tuvalet kağıdı kullanmadanvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de temassızvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de konforluvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de hijyenik kişisel temizlik imkanı veriyor.

Tek tuşla yapılan konforluvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de hijyenik temizliğin yanı sıra hidroterapi etkisi sağlayan sıcak/soğuk masajvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de yoğun temizlik için dalgalı yıkamavirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de bayanlar için özel ön taraf yıkamavirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'devirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de kabızlık sıkıntısı gidermeye yardımcı turbo-enema yıkamavirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de hemoroid sorunu olanlar için sorunlu bölgede kan dolaşımını hızlandırarak tedavi desteği sağlayan sıcak su banyosu gibi farklı yıkama alternatifleri de sunuyor.

Her kullanım öncesi ve sonrası kendini otomatik olarak temizleyen taharet musluğuvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'devirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de anti-bakteriyel nano teknolojik malzemeden üretilen yapısı ve şebeke suyunu arıtan filtresiyle kullanıcısına maksimum hijyeni garanti ediyor. Ayrıca sessizce açılıp yumuşak kapananvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de çarpmaları önleyen kapağıyla da kusursuz konforu tamamlıyor.

Modern tasarım ve yüksek teknoloji
Hyundai akıllı klozet sistemlerivirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de yüksek teknolojiye sahip özelliklerinivirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de maksimum konfor ve kalitesiyle birlikte zarif ve modern bir görünümle ortaya koyuyor. Konutlardaki yenilemelervirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'devirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de hastanevirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de huzurevivirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de residence ve yeni yapı projeleri uygulamalarındavirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de sağladığı maksimum hijyen ve konforla kullanıcılarını memnun ediyor.

Standart veya gömme rezervuarlıvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de duvara asılı veya yere oturan hemen hemen tüm klozetlere uyumlu yapısıylavirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de montajı kolaylıkla yapılabiliyor.

Ergonomik tasarımlı yan kontrol
Panelleri veya uzaktan kumandası ile kullanıcıya rahat ve pratik bir kullanım sağlarkenvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de daha sonraki kullanımlar için kişiye özel kullanım ayarlarını hafızasına alarak yüksek teknolojiyi kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Hyundai akıllı klozet sistemlerivirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de günümüz modern toplumlarında; kullanıcılarına sunduğu farklı model seçeneklerivirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de yüksek teknolojisi ile sağladığı maksimum temizlikvirgul - Elektrikli Klozetler Artık Türkiye'de konfor ve zarif görüntüsünü uygun maliyetleriyle birleştirerek beklentilere tam anlamıyla yanıt veriyor. çocuklar ve hassas ciltler için düşük basınç ve sıcaklıkta özel yıkama otomatik deodorizasyon fonksiyonu otel