Elektronik Kesme Tahtası

5a01uv - Her Eve Lazım Farklı Ev Ürünleri

Üzerindeki gıdaların ağırlığını dijital olarak gösterebilen elektronik kesme tahtası.Gramla belirtilen yemek tariflerine uymak veya diyet yaparken programınıza sadık kalmak bu ürün ile oldukça kolaylaşacak gibi görünüyor.

The Bell Mug : Çok özel bir bardak

ejar9w - Her Eve Lazım Farklı Ev Ürünleri

Bu bardakla taşırmak dökemk imkansız; özellikle görme engelliler için tasarlandı.
Görme engelliler için bir bardağa ya da fincana içecek doldurmak çoğu zaman sıkıntı yaratabilir. Genellikle görme engeli kişiler suyun bardak içinde çıkarttığı sesten seviyesini anlamaya çalışırlar ama bu pek de iyi bir yöntem değildir ve yanıltıcı olabilir. Bazıları da bardağın içine parmaklarını sokarak taşmayı engellemeye ya da istedikleri seviyedeki sıvının bardağa dökülmesini sağlamaya çalışırlar.

"The Bell Mug"virgul - Her Eve Lazım Farklı Ev Ürünleri dökmedenvirgul - Her Eve Lazım Farklı Ev Ürünleri taşırmadan ve tam olarak istenilen seviyede içeceği bardağa doldurmayı garantiliyor. Fincan cinsi olan bu kulplu bardağın sapında içine alacağı sıvının seviyesini tespit edecek 3 tane algılayıcı düğme bulunuyor. Kullanıcı bu 3 düğmeden kendisine uygun olan seviyeye ait olanı seçip bastırıyor. Bardağın içindeki sensör içine içecek konulduğunda seçilen seviyeye geldiğini anlayıp öterek kişiye haber veriyor.

Mangalcılara müjde

t07049 - Her Eve Lazım Farklı Ev Ürünleri

Millet olarak mangal keyfi denildi mi akan suların durduğu bir coğrafyada yaşıyoruz. Hatta bu keyfi kaçırmamak için önemli işlerimizi dahi erteleyebiliyoruz. Fakat iş sadece mangal yapmayı düşünmekle bitmiyor. İyi bir ateşvirgul - Her Eve Lazım Farklı Ev Ürünleri sosu güzel hazırlanmış beyaz veya kırmızı et ve tabi bunu yapabilen bir de aşçı olması şart.

Hazırlayacağınız bifteğin onca zahmetten sonra yanma derdini düşünmekten se şimdi sizlere tanıyacağımız ürünle dertsiz bir şekilde bu eğlencenin tadını çıkarabileceksiniz.

Dijital barbekü maşası mangal üzerinde pişmesini beklediğiniz et parçasının o anki sıcaklığı ile ilgili detayları üzerindeki LCD ekrandan ulaştırıyor. LED ışıklandırmaya sahip bu maşa ise 40 dolar gibi uygun (!) bir fiyata mangal keyfinden vazgeçemeyenlerin büyük yardımcısı olmaya aday. Tek yapmanız gereken et parçasını dijital maşa ile 5 saniye gibi kısa bir süre tutmanız.

Etiniz artık afiyetle yenmek üzere hazır hale geldiği an ise dijital maşamız bizleri boğuk bir sesle uyarıyor. Teknolojinin gün geçtikçe yaşamımızın en güzel anlarına girmesine izin vermekten çekinenlere gönül rahatlığı ile mangal keyfi yaşatan bu maşanın en çok fiyat kısmı endişe verici. Çünkü 40 dolar her bütçeye uygun olmayabiliyor.

İkili sandalye

id540m - Her Eve Lazım Farklı Ev Ürünleri