Yeşil mum
Hareketin ve verimliliğin sembolü olarak görülüyor ve vücut-beyin enerjisini dengelediği söyleniyor. Doğa tutkusunu arttırdığı da iddialar arasında.

Mavi mum
Renk uzmanlarına göre algı yeteneklerimizin uyanmasına ve içsel yeteneklerimizin farkına varmamıza yardımcı olan en etkili mum.

Beyaz mum
Saflığın ve gücün sembolü olarak kabul ediliyor. Ayrıca birlikte yandığı diğer mumların da etkilerini artırıyor. Beyaz bir mum duman çıkarıyorsavirgul - Mumlar Ve Etkileri çevredeki negatif düşünce ve etkileri yok ettiği söyleniyor. Eğer duman bir süre sonra kesiliyorsavirgul - Mumlar Ve Etkileri o bölge her çeşit olumsuzluktan arınmış sayılıyor.

Siyah mum
En güçlü ve koruyucu mumlar olarak kabul ediliyor. Pek çok dindevirgul - Mumlar Ve Etkileri ayin ve törenlerde siyah mumun kullanılması buna bağlanıyor. Uzmanlarvirgul - Mumlar Ve Etkileri aşırı kullanımın depresyona yol açabileceğini iddia ediyor. Bu yüzden önerilerivirgul - Mumlar Ve Etkileri siyah mumunvirgul - Mumlar Ve Etkileri beyaz renkli mumlarla bir arada kullanılması

Kırmızı mum
Bu yorumu yapmak için aslında uzman olmaya hiç gerek yok. Kırmızı aşk ve romantizmin sembolü olduğuna görevirgul - Mumlar Ve Etkileri kırmızı mumlar da aynı etkiyi yaratacaktır. Nitekim uzmanlarda aynı şeyi söylüyor.

Pembe mum
Sevginin ve başarının sembolü olarak bakılıyor. Onurluvirgul - Mumlar Ve Etkileri bilinçli ve saf bir hayatın özellikleri pembe mumlarda toplandığı söyleniyor.


Turuncu mum
Neşeyi ve yaratıcılığı artırdığı iddia ediliyor. Sonucunu görmek için ders çalışırkenvirgul - Mumlar Ve Etkileri çalışma masanızda turuncu mum yakarak küçük bir deney yapabilirsiniz.

Gri ve gümüş rengi mum
Açıklığın ve şeffaflığın sembolü olarak görülüyor. İçinde gizli kalmış yetenekleri ortaya çıkarmak isteyen kişilerevirgul - Mumlar Ve Etkileri çalışma esnasında bu mumlardan yararlanmaları tavsiye ediliyor.

Kahverengi mum
Bu mumlar tarafsızvirgul - Mumlar Ve Etkileri nötr özellikler taşıyor. Kısacası negatif veya pozitif bir etkisi olduğundan söz edilmiyor.

Mor ve eflatun mum
Bu renk mumların kişide başarı ve arzularını harekete geçirdiği ifade ediliyor.

Dekoratif Mumlar

floralpetalunitycandlelwb6 - Mumlar Ve Etkileri

img1463rq6 - Mumlar Ve Etkileri

dekoratifmumlar - Mumlar Ve Etkileri

p 100387105 - Mumlar Ve Etkileri

d1b9965968yb9 - Mumlar Ve Etkileri

ab95a39574ob2 - Mumlar Ve Etkileri

59524ffa2bkv8 - Mumlar Ve Etkileri


14411c9256fm6 - Mumlar Ve Etkileri

889a49938etb9 - Mumlar Ve Etkileri


440caeafeavu6 - Mumlar Ve Etkileri

39cf60b3b3oh6 - Mumlar Ve Etkileri

uu1is1tkmu5 - Mumlar Ve Etkileri

aks0054yx1 - Mumlar Ve Etkileri