Kış erken geldi ve yazın dekorasyonunu değiştirme vakti geldiğini hatırlattı. Evde ufak değişikliklerle yenilik yaratabilirsiniz.


Biraz Değişiklik…..
Dekoratif yastıklar değiştirmesi en kolay aksesuarlardır. Farklı kılıf alternatifleri ve renk kombinasyonlarını deneyebilirsiniz.

Eskiyen komodinlerin yerine yenisini almak pahalıya çıkacaksa, bütçenizi zorlamayacak çözümlere gidin. Katlanır ayaklı sehpalar, işinizi görecektir.

Elektrikçiden alacağınız metal bir lamba iskeletine renkli yünleri sıklıkla sararak modern ve farklı bir aydınlatma yapabilirsiniz.

Renkli cam aksesuarlar her zaman hayat kurtarır. Dilerseniz mumlarla birlikte sergileyerek ışık oyunları yaratabilirsiniz.

Banyodaki günlük bakım ürünleriniz için pratik bir çözüm arıyorsanız, Pazar filelerini renkli ve farklı formlarda askılıklara asarak kullanabilirsiniz.

Oda kapınızı yenilerken hesaplı davranmak istiyorsanız, farklı renklerde ve ahşap görünümünde PVC kapıları deneyebilirsiniz.

Duvarlarınıza hareket kazandırmanın da ekonomik yolları var. Kendinden yapışkanlı çıkartmalar, bu iş için en uygun çözümlerdir.

Dayanıklı malzemeden yapılmış şık alışveriş poşetlerinizi atmak yerine, çiçekler için sepet yapabilirsiniz. Büyük bir resim çerçevesi alıp duvara asın. İçine ailenize ait en sevdiğiniz resim karelerini doldurarak, canlı ve yaşayan bir albüm oluşturabilirsiniz.