26330 - Pastel Tonlarıyla Evinizi Yeni Sezona Hazırlayın


Modası neredeyse hiç geçmeyen, hafif, sade ve çekici pastel tonlarını evinizin dekorasyonunda kullanarak, sezonun ruhuna uygun, çok daha hoş bir dekorasyona sahip olabilirsiniz !

Sonbahar yaklaşıyor. Yaz boyu kullandığımız canlı renkleri bir sonraki sezona kadar bir kenara kaldırıp, ufak pastel dokunuşlarla hem kendinizi hem de evinizi yeni sezona hazırlamanın tam zamanı. Elbette bunun için evinizi tepeden tırnağa değiştirmeniz gerekmiyor. Ufak dokunuşlarla, pastel tonlarını dekorasyonunuza ekleyerek bunu başarmanız mümkün.

İşte size birkaç ufak ipucu!

Yeşilin hakimiyeti

Yeşil dekorasyona en çok yakışan, dolayısı ile de en çok tercih edilen renklerden biri. özellikle son birkaç sezondur dekorasyonu hakimiyeti altına alan bu rengi, evinizi sonbahara hazırlarken aksesuarlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pastel çerçeveler

Evinizin girişinde ya da yatak odanızda bej ya da toprak tonlarında çerçeveler kullanarak da pastel tonlarını dekorasyonunuza adapte etmeyi deneyebilirsiniz.

Duvar dekorasyonu

özellikle son dönemde moda olan duvar stickerlarını kullanmak da, evinizde sonbahar rüzgarları estirmenize yardımcı olabilir. Elbette pastel tonlarının hakim olduğu motifleri tercih etmeniz çok daha doğru olacaktır.

Yemek takımları

Elbette sofra dekorasyonunuzu da yaklaşan sezona uydurmak isteyebilirsiniz. Bunun için mavi, sarı ya da bej tonları son derece uygun olacaktır.

Yastıklarda pastel tonları

Evinizde bir ya da birkaç rengin hakim olmasını istiyorsanız, bu konuda size en çok yardımı olacak öğelerden biri de kanepelerin üzerinde kullanılan yastık. Dolayısı ile sizde evinizi sonbahara hazırlarken, fikri kullanmayı deneyebilirsiniz.

Puflarda pastel tonları

İster şöminenizin, ister berjerinizin önünde ya da evinizin girişinde pastel tonlarında puflar kullanarak hem hayatınızı kolaylaştırabilir hem de pastel tonlarını kullanarak hoş bir tarz yaratabilirsiniz
.