Cola Turka Ayın Golü Yarışması Başladı!

Muhteşem ödüller sizleri bekliyor! Ayın Golü Yarışması yeni sezonda Cola Turka sponsorluğunda muhteşem ödüllerle başlıyor. Cola Turka Ayın Golü Yarışması 'nda Ağustos ayında atılan birbirinden güzel goller arasından birini seçin ve oyunuzu kullanın. Ayın Golü'ne oy verenler arasında yapılacak çekilişle birbirinden değerli ödülleri kazanma şansını yakalayın!

İşte ödüller:

1- Cola Turka Ayın Golü Yarışması'nda en çok oyu alan gole oy atanlar arasında 1 kişi, golü atan futbolcu tarafından aranarak Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir yemekte buluşacak. Galatasaray'ın lisanslı saat üreticisi MGM'den ayın golünün sahibi futbolcu ve kazanan taraftara çok özel birer saat.

2- Sezonun ilk derbisini Ali Sami Yen Stadı'nda izleme fırsatı: 17 Eylül 2006 Pazar günü oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş derbisine Cola Turka'nın katkılarıyla Ali Sami Yen Stadı Numaralı tribününde bir taraftara 2 kişilik davetiye.

3- 5 Kişiye 17 Eylül 2006 Pazar günü oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş derbisine Cola Turka'nın katkılarıyla Ali Sami Yen Stadı Kapalı alt tribününde 2 kişilik davetiye.

4- 5 Kişiye Galatasaray 2007 "Hedef 17" t-shirt.

5- 5 kişiye Cola Turka, Sunny, Çamlıca ve All-Star'dan oluşan ürün kasaları.

6- 20 kişiye Galatasaray 2005-2006 sezonu Şampiyonluk Almanağı.

Cola Turka Ayın Golü Yarışması'nda ödül kazanan tüm site üyelerine ayrıca Ülker ürünlerinden oluşan bir paket gönderilecektir.


Yarışmamıza katılmanız ve hediye kazanmanız için yapmanız gereken çok basit. Hakan Şükür, Hasan Şaş, Sasa Iliç ve Arda Turan'ın (2) birbirinden güzel gollerinden birine oy verin.

Sadece sitemize üye olanların katılabildiği Cola Turka Ayın Golü Yarışması'nda üyelerimizin bir oy verme hakkı var. Hakkınızı 14 Eylül Perşembe günü saat 16:00'ye kadar kullanabilir ve yarışmaya katılabilirsiniz.

Haydi Galatasaraylılar, Cola Turka Ayın Golü Yarışması için oylarınızı bekliyoruz...

İşte Ağustos /2006'ın aday golleri:


1
Hakan Şükür
Galatasaray-Mlada Boleslav Dk. 49
Gol Download Link

2
Hasan Şaş
Mlada Boleslav-Galatasaray Dk. 73
Gol Download Link

3
Sasa Iliç
Galatasaray-Kayserispor Dk: 53
Lig Tv sitesinden izleyebilirsiniz

4
Arda Turan -1-
Galatasaray-Mlada Boleslav Dk: 43
Gol Download Link

5
Arda Turan -2-
Galatasaray-Mlada Boleslav Dk: 59
Gol Download Link

Cola Turka Ayın Golü Yarışması'nda ödül kazananlar 15 Eylül 2006 Cuma günü resmi sitemiz ana sayfasından duyurulacaktır.