Yeni DSLR-A100 ve Tatil
Yeni DSLR-A100 kazanmak ve benzersiz bir tatile çıkmak ister misiniz?

Sony'nin en son harikası ile DSLR-A100 ve hayalinizdeki tatil size bir SMS kadar yakın.

Kazanmaya hazır msınız?
Kazanmaya hazır mısınız?

Sony'nin National Geographic ile birlikte hazırladığı özel sayıdaki 50 yerden en beğendiğinizi kısa mesajla Sony'ye gönderin, kazanın. En çok oy alarak en beğenilen yer seçilen bölgeyi bilen 1 kişiyi Sony'nin son harikası DSLR-A100 fotoğraf makinesi ve hayallerini gerçekleştirmesi için 6.000 YTL değerinde Setur hediye çeki kazanma şansı bekliyor.

Dünya'nın 50 Harikası:
Güzel Yerler Doğal Alanlar
Barselona Antartika
Hong Kong Amazon
İstanbul Kanada Kıyılıkları
İsrail Galapagos Adaları
Londra Büyük Kanyon
New York Avustralya
Paris Papua Yeni Gine
Rio de Janeiro Sahara
San Fransisco Serengeti
Venedik Tepuis


Cennet Köşeler Dünya Harikaları
Amalfi Kıyıları Acropolis
Boundary Suları Angkor
Virgin Adaları Cyberspace
Yunan Adaları Giza Piramitleri
Hawai Çin Seddi
Japonya Machu Picchu
Kerela Mesa Verde
Torres del Paine Petra
Seyşeller Tac Mahal
Pasifik Adaları Vatikan

Nasıl Katılacaksınız?

Taşra ve Kırlık Alanlar
Alpler
Big Sur
Kanada Kıyıları
Norveç Kıyıları
Hue
İngiltere'nin Bölgesel Gölleri
Loire Vadisi
Yeni Zelanda
Kuzey Adaları
Tuscany
Vermont

Kampanya tarihleri arasında cep telefonundan önce "SONY" yazıp devamında "National Geographic Travel Dünyanın 50 harikası" tarafından belirlenmiş olan dünyanın 50 harikası içinden en beğendiğinin ismini yazarak ve daha sonrada ad, soyad ve adres bilgilerini Türkçe karakter kullanmadan, aralarında birer boşluk bırakarak kısa mesajla 0532 752 31 11'e gönderin. (Örn: Sony Maldiv Ayce Yalcin Etiler İstanbul). Çekilişe katılın, Sony DSLR-A100 fotoğraf makinesi ve 6.000 YTL değerinde Setur hediye çeki kazanma şansını yakalayın.

Kampanya Detayları

*Bu Kampanya MPİ'nin 20/07/2006 tarih ve B.07.1. MPİ.0.13.00.02/1147-5916 sayılı izni ile düzenlenmiştir. *Kampanya 01 Ağustos- 15 Eylül 2006 tarihleri arasında Türkiye çapında tüm illerde gerçekleştirilecek olup, çekiliş 26 Eylül 2006 tarihinde saat 10.00’ da Beybi Giz Plaza Dereboyu Cad. Meydan Sok. No:28 K:5 Maslak / İstanbul adresinde Noter huzurunda yapılacaktır. *Kazanan Talihliler 29 Eylül 2006 tarihinde Akşam Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Asil Talihlilerin son müracaat tarihi 14 Ekim 2006, Yedek Talihlilerin son müracaat tarihi 29 Ekim 2006’dır. Seyahat çeki son kullanım tarihi 31 Ocak 2007 tarihidir. *18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER, SONY EURASIA PAZARLAMA AŞ VE D/S PRODÜKSİYON REKLAMCILIK VE TURİZM TİC LTD ŞTİ. ÇALIŞANLARI DÜZENLENEN ÇEKİLİŞE KATILAMAZLAR. KATILSALAR DAHİ İKRAMİYE KAZANMALARI HALİNDE İKRAMİYE VERİLMEYECEKTİR.*İKRAMİYE KAZANAN TALİHLİ HAKKINI DEVREDEMEYECEK, SATAMAYACAKTIR. * KATMA DEĞER VERGİSİ VE ÖTV HARİÇ OLMAK ÜZERE DİĞER VERGİ, YASAL YÜKÜMLÜLÜK VE HARCAMALARI KAZANAN TALİHLİYE AİTTİR. *TALİHLİ İKRAMİYESİNİ NAKİT KARŞILIĞI TALEP EDEMEZ. * KAMPANYAYA KATILIM ŞARTLARI:TÜRKİYE GENELİNDE KAMPANYA TARİHLERİ ARASINDA CEP TELEFONUNDAN “SONY” YAZIP DEVAMINDA “NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVEL DÜNYANIN 50 HARİKASI” ÖZEL SAYISINDAKİ 50 YERDEN EN BEĞENDİĞİNİN İSMiNİ YAZARAK VE DAHA SONRA AD, SOYAD VE ADRES BİLGİLERİNİ ARALARINDA BİRER BOŞLUK BIRAKARAK 0532 752 31 11 ‘E KISA MESAJ GÖNDERENLER 1 ÇEKİLİŞ HAKKI KAZANACAKLARDIR. ÇEKİLİŞE MESAJ GÖNDEREN KİŞİ KATILACAKTIR. BU ÇEKİLİŞE MEVCUT TÜM GSM OPERATÖRLERİNİN KULLANICILARI KISA MESAJ GÖNDEREREK KATILABİLİR. TURKCELL KAMPANYA SÜRESİNCE SMS VE KONTÜR BİRİM FİYATLARINDA MEYDANA GELECEK DEĞİŞİKLİKLERİ YANSITMA HAKKINI SAKLI TUTAR. ÇEKİLİŞE KATILIM TÜM GSM KULLANICILARI İÇİN HİZMET ALDIKLARI GSM OPERATÖRÜNÜN NORMAL SMS BEDELLERİ ÜZERİNDEN SABİT HATLARDA 1 KISA MESAJ, KONTÖRLÜ HATLAR İÇİN 2 KONTÖR OLARAK ÜCRETLENDİRİLİR. ÇEKİLİŞ DÜNYANIN 50 HARİKASINDAN ENFAZLA OY ALAN GRUP İÇERSİNDEN YAPILACAKTIR.


* ÇEKİLİŞE MESAJ GÖNDEREN KİŞİ KATILACAKTIR. *BİR KİŞİ NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVEL DÜNYANIN 50 HARİKASI” TARAFINDAN YAYINLANAN DÜNYANIN 50 HARIKASINDAN HER YER İÇİN SADECE 10 SMS GÖNDERME HAKKINA SAHİPTİR. *HEDİYE DAĞITIMI: 1 KİŞİYE 1 ADET SONY DSLR-A100T/B DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ VE 1 ADET 6.000 YTL. SETUR HEDİYE ÇEKİDİR. *HEDİYE ÇEKİ KULLANIM ŞARTLARI: HEDİYE ÇEKİ; UÇAK BİLETİ (YURT İÇİ-YURT DIŞI), OTEL REZERVASYONLARI (YURT İÇİ-YURT DIŞI), TURLAR (YURT İÇİ-YURT DIŞI), THE CRUİSE LİNE GEMİ PROĞRAMLARI, ARAÇ KİRALAMA (AVİS), EĞİTİM PROĞRAMLARI (YURT İÇİ-YURT DIŞI), MÜNFERİT OTEL (YURT İÇİ-YURT DIŞI) LERDE KULLANILABİLİNİR. AYRICA: * SETUR LİRASININ KARŞILIĞI YENİ TÜRK LİRASIDIR. * ÇEK NAKİT PARAYA ÇEVRİLEMEZ. * ÇEKİN BİR MİKTARI KULLANILMAK İSTENSEDE, KALANI İADE EDİLEMEZ. * ÇEKİN KAYBOLMASI DURUMUNDA, YENİSİ VERİLEMEZ. * BU ÇEK 31 OCAK 2007 TARİHİNE KADAR KULLANILMASI GEREKMEKTEDİR. * BU ÇEK BELİRTİLEN SETUR ÜRÜNLERİNDE GEÇERLİDİR. SETUR ÇEKİN GEÇERLİ OLDUĞU SETUR ÜRÜNLERİNİ VE ANLAŞMALI OLDUĞU FİRMALARI DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. * BU ÇEK DUTY FREE MAĞAZALARINDA GEÇERLİ DEĞİLDİR. * YURT DIŞI UÇAK BİLETİ, YURT DIŞI OTEL VE YURT DIŞI TUR, GEMİ PAKETLERİNDE %18 KDV AYRICA TAHSİL EDİLİR.(BU KDV SONY EURASİA PAZARLAMA A.Ş. TARAFINDAN ÖDENECEKTİR.) *YURT DIŞI ÇIKIŞLARDA PASAPORT VE VİZE İŞLEMLERİ KAZANAN TALİHLİYE AİTTİR. *PİYANGO HAKKINDA BİLGİ ALABİLMEK İÇİN 0212 290 28 28 NOLU TELEFONUNA BAŞVURULABİLİNİR. *KAZANAN TALİHLİYE KAZANDIĞINA DAİR BİLGİ POSTA YOLU İLE TEBLİĞ EDİLECEKTİR.

BOL ŞANS ARKADAŞLAR.YİNE LİNKİDE ATAYIM BEN SİZE..........

http://www.sony.pl/view/ShowArticle....site=odw_tr_TR