Size en uygun aylık dakika paketini 12 ay boyunca kullanmayı taahhüt edin, ilk 3 ay dakika paketinizin ücretini ödemeyin! Yani ilk 3 ay paketteki dakikalarınız kadar BEDAVA konuşun!
Bu avantajdan faydalanmak için BEDAVA yazıp 5500'a gönderin.Alo Paket veya Herkesle paketi kullanan veya Canımın 3'ü tarifesinde olan abonelerimiz, bu dakika paketleri veya Canımın 3'ü tarifesi için 12 ay kullanma taahhüdü verdiğinde, paket ücreti / aylık sabit tarife ücretini 3 ay boyunca ödemeyecektir.

Örneğin: KDV dahil sadece 18 YTL'ye Alo 120 paketi alıp 12 ay boyunca bu pakette kalmayı taahhüt eden abonelerimiz, ilk 3 ay boyunca hiç Alo paketi ücreti ödemeyecekler. Yani ilk 3 ay boyunca ödenecek olan toplam 54 YTL ödenmeyecek, üstelik Alo 120 paketinin hediye 120 dakikası ile birlikte tüm Turkcell ve sabit hat numaraları ile ayda toplam 240 dakika konuşabileceklerdir.

Taahhüt edilen 12 ay içinde kullanılan hattın iptal edilmesi veya kullanılan paketin iptal edilmesi durumunda, bedava kullanılan ay sayısı ile paketin aylık ücretinin 2 katı değerindeki tutar çarpılarak hesaplanacak ücret ilk faturaya yansıtılacaktır. Mevcut paketlerinden daha düşük fiyattaki paketlere geçildiğinde, iki paket arasındaki fiyat farkı ile eski paketin bedava kullanıldığı ay sayısı çarpılarak hesaplanacak ücret ilk faturaya yansıtılacaktır
  • <LI style="FILTER: true">Eğer Alo / Herkesle paketiniz varsa veya Canımın 3'ü tarifesindeyseniz, BEDAVA yazıp 5500'a gönderin. Gelen onay SMS'ine yanıt döndüğünüzde kampanyadan hemen faydalanmaya başlarsınız. Böylece ilk faturanız dahil 3 ay boyunca paketiniz/tarifeniz ücretlendirilmez.
  • Eğer Alo / Herkesle paketiniz yoksa ve Canımın 3'ü tarifesinde değilseniz, BEDAVA yazıp 5500'a gönderin. Size avantajlı konusacaginiz bir paket önerisi gelecektir. Paket önerisi SMS'ine yanıt döndüğünüzde hem yeni paketinizden hem de 3 ay bedava kampanyasından bir sonraki fatura kesim tarihinizden itibaren faydalanmaya başlarsınız.
Abonelik iptali için IPTAL BEDAVA yazın 5500'a gönderin.
Kampanyadan faturalı bireysel abonelerimiz faydalanabilir
  • <LI style="FILTER: true">Kampanya 3 Eylül – 31 Aralık 2008 tarihleri arasında geçerlidir. <LI style="FILTER: true">Bir hat için aynı anda kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir. <LI style="FILTER: true">3 ayı bedava dakika paketleri diğer kontratlı kampanyalar ile beraber alınamaz. <LI style="FILTER: true">Taahhüt edilen 12 ay içinde kullanılan hattın iptal edilmesi veya kullanılan paketin iptal edilmesi durumunda, bedava kullanılan ay sayısı ile paket aylık ücretlerinin 2 katı değerindeki tutar çarpılarak hesaplanacak ücret ilk faturaya yansıtılacaktır. <LI style="FILTER: true">Mevcut paketlerinden daha düşük fiyattaki paketlere geçildiğinde, iki paket arasındaki fiyat farkı ile eski paketin bedava kullanıldığı ay sayısı çarpılarak hesaplanacak ücret ilk faturaya yansıtılacaktır.
  • Alo paketi ile aldığınız dakikalar, tüm Turkcell ve sabit hatlara yapılan yurtiçi konuşmalarında, Herkesle paketi ile aldığınız dakikalar ise yurtiçi her yöne kullanılabilir. Sms, data, MMS, yurtdışı, ve müşteri hizmetlerini aramada geçerli değildir.